Το μωράκι μεγάλωσε

annouk313

PB New Member
8 Ιαν 2008
516
21
Αθήνα
Πωπω πολυ γλυκο!θελει πολυ προσπαθεια αλλα στο τελος βγηκε ενα ομορφο ζεμπρακι!χαχαχαχα.κ εαν θελει καποιος να ασχοληθει με αναπαραγωγες αυτο εχει μεγαλη σημασια.το οτι τα μωρακια πια που μεγαλωνουν μαθαινουν στο χερι κ δε φοβουνται σχεδον καθολου!:p

lizard

PB Member
27 Ιαν 2008
1.735
76
Αθήνα - Καλλιθέα
τρομερο βιντεο θα ηθελα και εγω να ειχα ενα τοσο πολυ εξημερωμενο πουλακι αλλα που θα παει ενα καναρινι μου θα γινει καποια στιγμη ετσι.

31 Δεκ 2007
1.050
51
Θεσσαλονίκη
Φιλη Dani καλυτερο μαθημα ζωης απο τον αγωνα που κανει το μικρο πλασματακι για να τα καταφερει δεν θα μπορουσες να μας χαρισεις.Οπως και καλυτερο μαθημα της δικης σου ανθρωπινης συμπεριφορας,υπομονης και αγαπης.Αν γινοταν να το αντιπαραθεσει κανεις με την θεματολογια του μηνυματος, Η ανθρωπινη ικανοτητα της απανθρωπιας... μπορει να καταλαβει το αληθινο μηνυμα που ολοι οι ανθρωποι εχουμε αναγκη καποτε να παρουμε.

Eμμα!

PB New Member
7 Μαρ 2008
86
3
Αθήνα
Tώρα γι΄αυτή τη ψυχούλα είσαι η μανούλα του ε? Δηλαδή δεν σε φοβάται? Πολύ καλό! Το ότι δεν το μεγάλωσε η μαμά του δεν θα του είναι πρόβλημα στα δικά του μωρα? Δηλαδή εκείνο θα μπορέσει να μεγαλώσει ένα πουλάκι σωστά?

Georgina

Honored Member
PBCP Contributor
11 Σεπ 2006
6.126
306
Αθήνα
Πτηνά
Καναρίνια
Νομίζω πως το πουλάκι αυτό δεν είναι της Ντάνι... Μάλλον πρόκειται για κάποιο βίντεο απο το You Tub! Oπως και να εχει είναι καταπληκτικό!

Ντάνι αν κάνω λάθος,διόρθωσέ με!:D

Eμμα!

PB New Member
7 Μαρ 2008
86
3
Αθήνα
Θα ήθελα και γω να το τολμήσω αλλα είναι ρίσκο! Αν δεν αντέξει? Οσο να ναι δύσκολο να αντικαταστήσεις την μαμά του! Και μια άλλη απορία που έχω είναι τι το ταίζει?? Τι έχει μέσα στη σύρριγγα?