Το μωράκι μεγάλωσε

Συζήτηση με θέμα Το μωράκι μεγάλωσε, που ξεκίνησε από dani, στο Forum 'Φωνές Πουλιών, Βίντεο, Φωτο' του PetBirds, 2 Μαρ 2008.

1. dani

dani PB New Member

Τέλειο βίντεο.
    Έφτασε 25 ημερών.

2. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Τι τελειο! :D

3. kimi

kimi PB New Member

Το καημενο μεγαλωσε στα χερια του.

4. koyritis

koyritis PB New Member

συγχαριτηρια που τα καταφερες.ηθελε μεγαλη υπομονη και επιμονη

5. giorgoselectro

giorgoselectro PB New Member

υπεροχο βιντεο

6. annouk313

annouk313 PB New Member

Πωπω πολυ γλυκο!θελει πολυ προσπαθεια αλλα στο τελος βγηκε ενα ομορφο ζεμπρακι!χαχαχαχα.κ εαν θελει καποιος να ασχοληθει με αναπαραγωγες αυτο εχει μεγαλη σημασια.το οτι τα μωρακια πια που μεγαλωνουν μαθαινουν στο χερι κ δε φοβουνται σχεδον καθολου!:p

7. skytiger

skytiger PB New Member

Καλα μιλαμε τελειο το βιντεακι.:eek:συγχαρητηρια τιποτα αλλο δεν εχω να πω

8. lizard

lizard PB Member Article Writer

τρομερο βιντεο θα ηθελα και εγω να ειχα ενα τοσο πολυ εξημερωμενο πουλακι αλλα που θα παει ενα καναρινι μου θα γινει καποια στιγμη ετσι.

9. kardoula

kardoula PB New Member

Υπέροχο πραγματικά βίντεο που χαίρεσαι να βλέπεις!

10. Eμμα!

Eμμα! PB New Member

Το πιο ωραίο, τρυφερό και ανθρώπινο βίντεο. Συγκινήθηκα...

11. Frania

Frania PB Member

Φιλη Dani καλυτερο μαθημα ζωης απο τον αγωνα που κανει το μικρο πλασματακι για να τα καταφερει δεν θα μπορουσες να μας χαρισεις.Οπως και καλυτερο μαθημα της δικης σου ανθρωπινης συμπεριφορας,υπομονης και αγαπης.Αν γινοταν να το αντιπαραθεσει κανεις με την θεματολογια του μηνυματος, Η ανθρωπινη ικανοτητα της απανθρωπιας... μπορει να καταλαβει το αληθινο μηνυμα που ολοι οι ανθρωποι εχουμε αναγκη καποτε να παρουμε.

12. ΙΟΑ

ΙΟΑ PB New Member

Μόνη συνταγή η αγάπη .

13. Eμμα!

Eμμα! PB New Member

Tώρα γι΄αυτή τη ψυχούλα είσαι η μανούλα του ε? Δηλαδή δεν σε φοβάται? Πολύ καλό! Το ότι δεν το μεγάλωσε η μαμά του δεν θα του είναι πρόβλημα στα δικά του μωρα? Δηλαδή εκείνο θα μπορέσει να μεγαλώσει ένα πουλάκι σωστά?

14. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Νομίζω πως το πουλάκι αυτό δεν είναι της Ντάνι... Μάλλον πρόκειται για κάποιο βίντεο απο το You Tub! Oπως και να εχει είναι καταπληκτικό!

Ντάνι αν κάνω λάθος,διόρθωσέ με!:D

15. Eμμα!

Eμμα! PB New Member

Θα ήθελα και γω να το τολμήσω αλλα είναι ρίσκο! Αν δεν αντέξει? Οσο να ναι δύσκολο να αντικαταστήσεις την μαμά του! Και μια άλλη απορία που έχω είναι τι το ταίζει?? Τι έχει μέσα στη σύρριγγα?

16. kimi

kimi PB New Member

Οχι δεν κανεις λαθος, δεν ειναι δικο της!

17. dani

dani PB New Member

εχεις δικαιο δεν κανεις λαθος ειναι βιντεο απο το you tub.δεν ειναι δικο μου.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...