Το κλουβι των ρινγκνεκ μου

Συζήτηση με θέμα Το κλουβι των ρινγκνεκ μου, που ξεκίνησε από κοκατιλόπουλος, στο Forum 'Φροντίδα, Εκπαίδευση Παπαγάλων' του PetBirds, 30 Σεπ 2015.

1. Ωραία πατέντα!!!
    Αλλά αυτό το κλουβί παραείναι μικρό...
    Να πάρεις πιο μεγάλο ρε Γιώργο..

2. yiorgo

yiorgo PB New Member

Εχεις δικιο . Θα παρω εντος του Οκτωβρη νεο κλουβι, τζαμπα τα χρηματα που εδωσα για το πρωτο(αρχικα ημουν για ενα πουλι μετα ηρθε κ το 2ο ) .Εχω βρει ενα πολυ μεγαλυτερο , αυτου που μου εβαλεσ στη φωτο, σχεδον κλουβα ειναι το οποιο εχει πορτα μπροστα, ανοιγει κ απο επανω κ απο κατω εχει ταψι κ μου το αφηνει στα 140€ ο petshopas . θα το παρω, θα του παζαρεψω κ την τιμη,

3. Sissy

Sissy PB Senior Member

Για οτιδήποτε προκύψει, θα έχεις ένα δεύτερο μικρότερο κλουβί.....που εγώ θεωρώ απαραίτητο να υπάρχει πάντα;)

4. Flock

Flock PB New Member

το κλουβί του παπαγαλου μου που ειναι λίγο μεγαλύτερο από αυτό που μας έδειξε ο κοκατιλοπουλος και το πήρα 60 € . Το κλουβί που λες ότι θα στο δώσει 120€ μου φενεται λίγο ακριβω αν στο αφήσει 80-90 καλος

5. yiorgo

yiorgo PB New Member

Δεν ειναι ακριβως κλουβι , ειναι πανω σε βαση , με ταψι μεγαλο απο κατω , δεν το λες κλουβι , περισοτερο σε κλουβα κανει αλλα ειναι για εσωτερικο χωρο , μου φανηκε καλη η τιμη για το μεγεθος του,αναλογα που εχω δει σε αγγελιες τα βλεπω απο 180-240€ , γι αυτο κ μου φανηκε καλη η τιμη του πετσοπα, μου ειπε οτι η τιμη ειναι ειδικη , σαν αυτα εδω ειναι ,και λιγο πιο μεγαλο νομιζω ειναι καλη η τιμη 1332-500x500.jpg 1332-500x500.jpg 0780667e185b78799d34e1583079d2df.jpeg

6. Flock

Flock PB New Member

Όταν πάρεις το καινούριο κλουβι να μας το διξεις:thumbsup::D

Μοιραστείτε

Φόρτωση...