Παρουσίαση Το κανουριο μου lovebird

Συζήτηση με θέμα Το κανουριο μου lovebird, που ξεκίνησε από rania koko, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 15 Σεπ 2009.

1. rania koko

rania koko PB New Member

αυτη ειναι η λιλη και ειναι3.5μηνων.!δε φαινεται πολυ καλα γιατι οι φωτο ειναι απο κινητοτην πηρα πριν λιγεσ μερουλεσ για να χει παρεουλα ο κοκο και ειναι πολυ γλυκια...κατι μου λεει πωσ θα την εξημερωσω γρηγορα:) προσαρμοστηκε σχεδον αμεσωσ και ειναι ημιεξημερωμενη!:Dδεν ξερω αν ειμαι εκτοσ αλλα καποιεσ κουτσουλιεσ τησ μου φαινονται πολυ υγρεσ(το ασπρο γυρω απο το πρασινο ειναι σε υγρη μορφησυνηθωσ)και επισησ φαινεται σα να τισ φευγουν(π.χκουτσουλαει μολισ πεταξει,μολισ τρομαξει κτλσε σχεση με το αλλο λοβ που εχω κουτσουλαει σε3φορεσ πιο συχνα)..παιζει ρολο που ειναι μωρο η που δε μ εχει μαθει ακομα???

Συνημμένα Αρχεία:

2. melagio80

melagio80 PB Member

Κουκλα η μικρη!
    Να την χαιρεστε...

3. kdionisios

kdionisios PB New Member

Ειναι παρα πολυ ομορφη!

4. rania koko

rania koko PB New Member

ευχαριστωωω!:D

5. κουκλα η μικρη σου αντε κ με μωρακια αργοτερα

6. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Aν κρινω απο το πως σε αφηνει και την κρατας στην τελευταια φωτογραφια δεν θα την ελεγα ημιεξημερωμενη αλλα σκετο εξημερωμενη.:D Ισως ακομη δεν εχει προσαρμοστει τελειως στη νεα οικογενεια και στα νεα δεδομενα αλλα δεν μου φαινεται οτι θα αργησει και πολυ! :)

7. rania koko

rania koko PB New Member

χεχε..ειναι πολυ καλη..δε λεω εξημερωμενη γιατι τρομαζει πολυ ευκολα,θελει πολυ αργεσ και προσεκτικεσ κινησεισ..απαξ και κατσει καπου πανω μου δε λεει να κατεβει!ειδικα οταν ειναι οπωσ στη τριτη και τεταρτη φωτο!τησ αρεσει πολυ να γατζωνεται και να κρεμεται απο τη μπλουζα μου και να παιζει με τα μαλλια μου!ειναι και λιγο ψωνακι..μολισ δει τη μηχανη ποζαρει!χαχαχα!:D

8. kwnstantina

kwnstantina PB New Member

Είναι μια κούκλα... Να σου ζήσει!:) Για τις κουτσουλίτσες της δεν ξέρω...Σορι...

9. Zelda

Zelda PB New Member

:Dκουκλαρα

10. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

πολύ όμορφη να την χαίρεσαι και να περνάτε καλά

11. rania koko

rania koko PB New Member

ευχαριστω πολυ παιδια!βαζω ακομα δυο..στην πρωτη μου δινει φιλακια και στη δευτερη ειναι στον ωμο τησ μικρησ μου αδερφησ,την οποια συμπαθησε αμεσωσ!:)

Συνημμένα Αρχεία:

12. mariah

mariah PB Member

Πολυ ομορφη ειναι η μικρη Λιλη!Να σου ζησει και να περνατε ομορφες στιγμες μαζι!

13. rania koko

rania koko PB New Member

ευχαριστω μαρια!μακαρι να πανε ολα καλα και τα μικρα μου λοβ να ζησουν πολλα και ευτυχισμενα χρονια:)

14. fragos

fragos PB Member

πολυ ομορφη ειναι να σου ζησει!

15. Victoria

Victoria PB New Member

Πανεμορφη ειναι να την χαιρεσαι!
    Εμενα παντως στην πρωτη φωτογραφια για δαγκωματακι μου φαινεται χιχιχιχι :p

16. rania koko

rania koko PB New Member

χεχε..λεσ βικτωρια να θελει να με φαει και γω να χαιρομαι???δε δαγκωνει καθολου παντωσ-προσ το παρον τουλαχιστον:)..μονο παιζει με τη γλωσιτσα τησ:Dευχαριστω πολυ φραγκο!μακαρι να πανε ολα καλα!
    κανενασ για τισ κουτσουλιτσεσ δεν ξερει?;

17. StaVr0sSs

StaVr0sSs PB New Member

Δεν νομιζω Βικτωρια...
    Και εμενα η μικρη μου τα ιδια μου κανει...
    Ειναι σαν να σου δινει φιλακι...;)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...