Το καναρίνι μου μάλλον είναι άρρωστο. Τι έχει;

Συζήτηση με θέμα Το καναρίνι μου μάλλον είναι άρρωστο. Τι έχει;, που ξεκίνησε από Γιάννης ο Καναρινάς, στο Forum 'Ασθένειες Καναρινιών' του PetBirds, 12 Απρ 2016.

alicedros
Best Answer alicedros, 12 Απρ 2016
Γιάννη μου μην περιμένεις από κάποιο μέλος να σου πει τι έχει το καναρίνι σου με αυτή την γραπτή περιγραφή και χωρίς καμία (έστω) φωτογραφία. Αυτά τα... Ολόκληρο το Post
  1. Γεια σας ηθελα να ρωτησω μιας και εισαστε πιο εμπειροι απο μενα θα ηθελα να ρωτησω κατι.....τωρα τελευταια βλεπω το πουλακι μου να κοιμαται να μην κανει τιποτα σταματησε το τραγουδι ολο φουσκομενο και το μονο που κανει ειναι να τρωει λιγο να πινει και να κουναει λιγο τα φτερακια του ....τι ειναι??

2. Best Answer:
    Post #317779 by alicedros, 12 Απρ 2016
  3. alicedros

alicedros PB Supporter

Ψήφοι: 1
    Γιάννη μου μην περιμένεις από κάποιο μέλος να σου πει τι έχει το καναρίνι σου με αυτή την γραπτή περιγραφή και χωρίς καμία (έστω) φωτογραφία. Αυτά τα συμπτώματα που μας περιγράφεις τα έχουν ΟΛΑ τα άρρωστα πουλιά. Μπορεί να έχει το οτιδήποτε. Δυστυχώς... Γι αυτό τώρα κιόλας βρες τον πιο κοντινό πτηνίατρο απ ο σπίτι σου και πήγαινε τον μικρό σήμερα κιόλας! Μην το καθυστερείς άλλο γιατί ο χρόνος στην προκειμένη περίπτωση είναι πολύτιμος!
    Εδώ η λίστα: https://petbirds.gr/threads/Πτηνίατροι-Ειδικευμένοι-στα-Πτηνά-Κτηνίατροι.1091/

Ελπίζω να προλαβεις!

alicedros, 12 Απρ 2016
    Best Answer
  4. Panagiota.

Panagiota. PB Known Member

Γιάννη το καναρινακι σου σίγουρα με τα όσα περιγράφεις είναι άρρωστο. Ελπίζω να ακολουθήσεις τη συμβουλή της alicedros και να το δει άμεσα γιατρός. Ενημέρωσε μας αν θέλεις για την εξέλιξη. Περαστικά του.

5. ianos

ianos Daily Active Member

Τελικά τι γίνεται; Πως τα πάει το μικρό; Υπήρξε κάποια εξέλιξη;

Μοιραστείτε

Φόρτωση...