Παρουσίαση Το καινουργιο μου timbrado

Συζήτηση με θέμα Το καινουργιο μου timbrado, που ξεκίνησε από triwps2014, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 20 Ιαν 2016.

1. triwps2014

triwps2014 PB New Member

πριν λιγες ημερες ειχα παει σε ενα petshop στην αλεξανδρουπολυ..... δεν ειχα σκοπο να παρω τιποτα απλα πηγα για να δω τι εχει (σαν περαστικος)..... καθως κοιτουσα τα καναρινια ειδα σε ενα μικρο κλουβακι ενα μικρο tibrando κελαηδουσε σαν τρελο και παρα πολυ ομωρφα παρα την ηλικια (6μηνων)..... τοτε ρωτησα λεπτομεριες και ουτε καν το σκεφτηκα για ποτε πληρωσα και εφυγα ουτε εγω ξερω.... παντως αυτην την στιγμη ελπιζω να περναει καλα μαζι μου

12575881_480628475477825_643800999_n.jpg

2. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Να σου ζήσει!

3. Myra

Myra PB Moderator Staff Member

Να το χαιρεσαι και να το φροντιζεις :)

4. alicedros

alicedros PB Supporter

5. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Να σου ζήσει και να απολαύσεις ατελείωτα μελωδικα κελαηδήματα! Αλήθεια τι όνομα του έδωσες? ??

6. ianos

ianos Daily Active Member

Βάλε μας να τον ακούσουμε, αν μπορείς. Ποσά χρήματα τον πήρες; Τι γράφει το δαχτυλίδι;

7. Kwstas26

Kwstas26 PB New Member

Να σου ζήσει o φτερωτος σου φιλος

8. Stfns

Stfns PB Member

Να σου ζήσει! Βγάλτον μια πιο κοντινή φωτογραφία γιατί ο σωματότυπός του δεν μου θυμίζει timbrado. Ίσως και να κάνω λάθος....

9. triwps2014

triwps2014 PB New Member

οκ... ομως θα σου την στειλω αυριο γιατι τωρα ειναι 12 παρα 10:eek::confused::confused:

δεν εχω σκεφτει ακομα...εσυ τι λες????

φυσικα και θα κανω παρουσιαση ωστε να των ακουσετε.... μαλιστα ειναι εκπληξη:D:p των πηρα σχετικα φτηνο (23 ευρω).... δεν μπορω να το ποιασω ακομα... με φωβατε πολυ και δεν θελω να το τρομαξω (να μην παθει και τιποτα...)οταν με συνηθισει θα σου πω;)

θα το ψαξω!!!....καλη ιδεα!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...