Τι φύλο είναι το budgie παπαγαλάκι μου;

Συζήτηση με θέμα Τι φύλο είναι το budgie παπαγαλάκι μου;, που ξεκίνησε από Αγγελικη Πετρουλακη, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 9 Οκτ 2014.

1. Πολύ ωραίο θεμα .μήπως μπορείς να μου πεις τι φύλο είναι το δικο μου?

IMG_20141008_170939.JPG IMG_20141008_131822.JPG

2. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Αγγελική στα άρθρα δεν ποστάρουμε τα θέματά μας, μόνο σχόλια επί των άρθρων γι' αυτό το μετέφερα εδώ.
    Σου έχω πει και στο άλλο θέμα σου την γνώμη μου , την ξαναγράφω για να υπάρχει κι εδώ, νομίζω είναι θηλυκό.

3. Dimos_Greek

Dimos_Greek PB New Member

Εχει περασει την πτερροροια?

4. Α εντάξει συγνώμη.ευχαριστώ και παλι

Δεν έχει τελειώσει ακόμα έχουν λιγα ακομα

5. karalos

karalos PB New Member

Ειχα κ εγωενα μπατζι το σακη ο οποιος ειχε το ιδιο θεμα ειχε μπλε κ μετα εμφανιστηκε κκαφε στη μυτη,θυμασαι Μαρια?

6. καλησπερα τα ασπρα κυκλακια γυρω απο τον χαλινο της θηλυκιας μου μου φαινονται κιτρινα θα βαλω και φωτογραφια να δειτε

ελπιζω να ειναι καθαρη και να μην ειναι μικρη δεν ειμαι σιγουρη εαν εχει αλκαξει χρωμα αλλα ετσι μου φαινεται

να η φωτο που τραβηξα πριν

Συνημμένα Αρχεία:

7. maria p

Δεν φαίνεται κάποια διαφορά Αγγελική μου. Ή πιο κοντά ή περίμενε να σιγουρευτείς.

8. ευχαριστω.λογικα μεχρι τα χριστουγεννα ισως να εχει αλαξει χρωμα ετσι δεν ειναι.(εαν ειναι κιτρινο και εμενα δεν μου φανηκε τι φυλο μπορει να ειναι?)

9. maria p

Αν κιτρινίζει, θα γίνει καφέ και θα είναι θηλυκό.

10. Ευχαριστω :)

11. Βρήκα μια παλιά φωτογραφία της θηλυκιας δυο μηνες μετα αφού την πήρα ειναι αυτή η φωτο
    Ελπίζω να είναι φαινεται καθαρα

Συνημμένα Αρχεία:

Μοιραστείτε

Φόρτωση...