Τι σημαινει οταν το μπατζι μου κλεινει τα ματια του;

Συζήτηση με θέμα Τι σημαινει οταν το μπατζι μου κλεινει τα ματια του;, που ξεκίνησε από EiriniKt, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 29 Μαϊ 2014.

1. EiriniKt

EiriniKt PB Member

Παρατηρησα οτι οταν χαιδευω το παπαγαλακι μου αυτο μισοκλεινει τα ματια του, ενω ολη την υπολοιπη ωρα τα χει ορθανοιχτα.Γιατι το κανει αυτο?

2. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

το "φχαριστιέται" :)

3. EiriniKt

EiriniKt PB Member

παλι καλα γιατι νομιζα πως το ποναω!και κατι ακομα, αυτο ακομα δεν εχει αρχισει να πεταει, σημερα εκανε καποια μικρα πεταγματακια(οι πρωτες του προσπαθειες υποθετω) και παρατηρησα οτι συχνα σηκωνε τους "ωμους" του δλδ σηκωνε καπως τα φτερα του προς τα πανω , σαν να το κανει για να ξεπιαστει:confused:Αυτο γιατι γινεται?
    ΥΓ συγνωμη που ζηταω εξηγηση για τα παντα αλλα μου δημιουργει πολλες αποριες αυτος ο παπαγαλος:p

4. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

αυτή την κίνηση την κάνουν τακτικά τα παπαγαλάκια. Δεν ξέρω αν τα γυμνάζουν , ξεπιάνονται κτλ πάντως είναι συνηθισμένη κίνηση

5. EiriniKt

EiriniKt PB Member

ωραια ευχαριστω! Και επισης νομιζω πως η φτερουγα του ειναι τραυματισμενη, πρεπει να ανοιξω θεμα στην κατηγορια των ασθενειων ή μπορω να γραψω εδω?

Μοιραστείτε

Φόρτωση...