Τη γνωμη σας για κατασκευη εκτροφειου

Συζήτηση με θέμα Τη γνωμη σας για κατασκευη εκτροφειου, που ξεκίνησε από Αλεξανδρος, στο Forum 'Φροντίδα Διαμονή Καναρίνιων' του PetBirds, 15 Μαϊ 2008.

1. Αλεξανδρος

Αλεξανδρος PB New Member

Kαλημερα παιδια θελω να ρωτησω και να μου πειτε αν ξερετε,εχω εναν χωρο 25τετραγ.υπογειο που τωρα τον χρησιμοποιω για αποθηκη ,σκεφτομαι να τον μετατρεψω σε εκτροφειο.αλλα το προβλημα μου ειναι οτι εχει μονο ενα μικρο παραθυρο και δεν περναει πολυ φως ,με τεχνητο φως λυνεται το προβλημα αυτο? Τωρα για αερισμο του χωρου με ανοιχτη πορτα και με την βοηθεια καθαριστη ιονιστη λετε να γινετε ?

2. pasx79

pasx79 PB New Member

εγω πιστευω οτι γινεται πολυ ανετα

3. SAKMP1

SAKMP1 PB New Member

Συμφωνω!

4. Alexandros

Alexandros PB Member Article Writer

An ta sfiaxneis sosta...kanena problima

Alexandros

5. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

αν βαλεις λαμπες UVA-UVB κι εναν καλο ιονιστη μια χαρα ολα,αλλα απο υγρασια πως πας??

6. aslihan

aslihan PB New Member

εισαι μια χαρα

7. gantonopoyl

gantonopoyl PB New Member

εκτοσς απο ολα αυτα που ειπανε τα παιδια εαν μπορεις να βαλεις και δυο μοτερ wc για να εισαγης και να εξαγης αερα θα ηταν καλητερα.

8. Συμπληρωνω στα προηγουμενα , ενα καλο ασβεστωμα πριν βαλεις οτιδηποτε μεσα εξοντωνει τα μικροβια ( το 2ο χερι ''παχυ'' & βαλε & λιγο πλαστικο χρωμα για να μην μοιαζει με νοσοκομειο) , το πατωμα εχει πλακακια ? , νερο ? , σιγουρεψου οτι δεν θα εχεις τιποτα αναθυμιασεις απο καυστηρες κλπ. Ο χωρος σου ειναι αρκετα μεγαλος , αν το χειριστεις σωστα θα γινει παραδεισος , καλη επιτυχια .

Μοιραστείτε

Φόρτωση...