Παρουσίαση Τα lovebirds μου

Συζήτηση με θέμα Τα lovebirds μου, που ξεκίνησε από Aetos_80, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 30 Απρ 2009.

1. Aetos_80

Aetos_80 PB New Member

Ελπίζω σύντομα να έχουμε νεογέννητα :)

Συνημμένα Αρχεία:

2. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Αξιολάτρευτα και τρισχαριτωμένα! Αντε σύντομα να μας παρουσιάσεις και τα μικρά του!

Πολύ ωραίο το κλουβάκι και η φωλίτσα! Θα έπρεπε βέβαια να υπάρχει και μια πλαινη πορτούλα για την φωλίτσα για να μην βγάζεις συνέχεια την φωλιά αν χρειαστεί! Εγω θα αντικαθιστούσα την εφημερίδα με λευκό χαρτί και θα άλλαζα τις πατήθρες με ξύλινες και ίσιες! Φτάνει η μια ταίστρα να τρώνε και τα δυό? Πρόσθεσε και μια αυγοθήκη με άμμο και οπωσδήποτε σουπιοκόκκαλο!

3. grcathens

grcathens PB New Member

επίσης στα Lovebirds χρειάζεται και υλικό για να ετοιμάζουν την φωλιά σιγά - σιγά..
    φιλικά, Γιάννης

4. mariah

mariah PB Member

Πολυ ομορφα!Να τα χαιρεσαι!Ελπιζω συντομα να δεις μωρακια!Κανε μια αναζητηση στο φορουμ και θα βρεις πολλες πληροφοριες για την προετοιμασια!

5. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Πολύ όμορφα και γλυκά είναι, εύχομαι να μεγαλώσει η οικογένεια, να γίνουν γονείς & να φροντίσουν τρυφερά τους νεοσσούς!

6. pommerouge

pommerouge PB New Member

πολυ ομορφα να σου ζησουν,μια συμβουλη δικη μου αμα γινετε να βαλεις κατι απο πανω απο την φωλιτσα μην τυχον σου φυγουν απο εκει !

Μοιραστείτε

Φόρτωση...