Τα lovebirds μου διακοσμουν το κλουβι τους οπως θελουν

Συζήτηση με θέμα Τα lovebirds μου διακοσμουν το κλουβι τους οπως θελουν, που ξεκίνησε από ΘΕΜΗΣ, στο Forum 'Φροντίδα, Εκπαίδευση Παπαγάλων' του PetBirds, 8 Αυγ 2009.

1. ΘΕΜΗΣ

ΘΕΜΗΣ PB New Member

προχθες που αγορασα το καινουργιο κλουβι ταχτοποιησα τα παιχνιδια τους στο κλουβι οπως μου αρεζαν... και σημερα παρατηρησα.. δηλαδη μπροστα στα ματια μου ειδα να τα αλαζουν θεση μονα τους... δηλαδη εκει που ειναι τα γαντζα απο τα παιχνιδι α τους τα επιαναν με το ραμφος τουσ και τα μετακινουσαν... τη σκαλα που την ειδατε στο κλουβι πως την ειχα// απλα διακοσμουσε τα καγκελα και τωρα την ενοσανε με την πατηθρα που ειναι διπλα και εγω μπορουσα να τη βαλω ετσι αλλα νομιζα πως δεν θα τους αρεζε γιατι ποτε δεν ειχαν ανεβει πανω...

2. Mpikis

Mpikis PB New Member

Συνεχως μας εκπλησουν οι μικροι μας φίλοι..και διακοσμητες τωρα...Μη τα μετακινησεις τωρα...δεν είμαστε για στραβωματα...Ta Lovebirds είνια αυτα που έχεις στη φωτο?

3. StaVr0sSs

StaVr0sSs PB New Member

Αν δεν ενοχλειτε η κινηση τους μεσα στο κλουβι αφησε τα οπως ειναι...εκτος αν εχουν πεσει κατω οποτε βαλτα στη θεση τους...
    Παντως αφου τους αρεσουν ετσι ολα μια χαρα...

:)

4. ΘΕΜΗΣ

ΘΕΜΗΣ PB New Member

εννοειτε πως θα τα αφησω οπψς ειναι κ καλα διακοσμημενα

αυτα ειναι ναι

5. ΘΕΜΗΣ

ΘΕΜΗΣ PB New Member

προχθες τα ειχα στο μπαλκονι και ξαφνικα βλεπω τον μιτσι μου εξω απο το κλουβι, ανοιξε την πορτα η πιτσα δεν μπορεσαι να βγει.. ευτυχως ο μιτσος ειναι σαν ανθρωπος και καθεται πανω στο κλουβι... χωρια που αν κατεβαινε στο πατωμα δεν θα ζουσε απο το σκυλακι μας...

6. pommerouge

pommerouge PB New Member

καλο ειναι να εχεις βαλει ενα λουκετακι γιατι ειναι πολυ εξυπνα στο να ανοιγουν τισ πορτες των κλουβιων!

7. mariah

mariah PB Member

Βαλε λουκετακι και γρηγορα!Την επομενη φορα ισως ειναι αργα!

8. ΘΕΜΗΣ

ΘΕΜΗΣ PB New Member

ναι παιδια εχω βαλει ηδη.. ευχαριστω...

Μοιραστείτε

Φόρτωση...