Τα budgies χαίρονται πολύ που βρίσκονται σ' εξωτερικό χώρο

Συζήτηση με θέμα Τα budgies χαίρονται πολύ που βρίσκονται σ' εξωτερικό χώρο, που ξεκίνησε από Αγγελικη Πετρουλακη, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 8 Ιουλ 2014.

1. καθομαι εξω και παρατηρω τα παπαγαλακια μου παιζουνε συνεχεια ειναι πολυ ζωηρα ποτε δεν τα ξαναειδα ετσια επεισης ειναι πολυ αγαπημενα τα βκεπω πρωτη φορα να ειναι τοσο αγαπημενα πριν ειμουν μεσα και δεν τραγουδουσαν μολις βγηκα εξω μου αρχησαν το τραγουδι οποτε με βλεπουν τραγουδανε το χειμωνα που εβρεχε και δεν τα βγαζαμε εξω οποτε γυριζα απο το σχολειο τραγουδουσαν αχ τα αγαπακια μου τα λατρευω
    υ.γ αυτο το θεμα δεν το ανοιξα για καποιο συγκεκτιμενο λογο αλλα για να μοιραστω την χαρα μου δηλαδη το πως νοιωθω με εσας που τα βλεπω ετσι :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

2. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Φτύσ' τα να μην τα ματιάσεις :)
    Πρόσεχε τα αρπαχτικά αν φεύγετε να τα βάζεις μέσα στο σπίτι και επίσης να μην τα χτυπάει αέρας και ήλιος.
    Να σου ζήσουν και πάντα χαρές να σου δίνουν !

3. ευχαριστω εννοειτε οτι οταν φευγω τα βαζω μεσα εκει που ειναι δεν τα χτυπαει ουτε αερας ουτε ηλιος :) :) :)

4. Markos tsiftelis

Markos tsiftelis PB New Member

οσο θα τους προσφερεις καλη και σωστη τρωφη καθημερινα φρεσκο νερακι χορταρακια και φρουτακια αλλα και ενα καθαρο περιβαλον και αγαπη αυτα θα σου δινουν παντα ομορφες στιγμες!;)

5. καθε μερα αλλαζω το νερο φαγητο καθε δυο μερες τους βαζω αυγοτροφη και οταν αλλαζω φαει βαζω και φρουτα η λαχανικα

6. να οι αγαπες μου σε λιγο θα ανεβασω κιαλες

Συνημμένα Αρχεία:

7. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Τις έκανες πολύ μικρές Αγγελική μου και δεν βλέπουμε καλά :)

8. α θα τις ξαναφτιαξω οταν κατσω στον υπολογιστη

9. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

test

10. τι εννοεις ? (δεν τα ποιανω γρηγορα χαχα) :) :) :)

11. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Συγνώμη Αγγελική, δεν πρόλαβα να το σβήσω εγκαίρως. :)

12. δεν υπαρχει προβλημα καλε χαχα :)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...