Παρουσίαση Τα budgies μου η Maggie και ο Knorr

Συζήτηση με θέμα Τα budgies μου η Maggie και ο Knorr, που ξεκίνησε από Marco, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 10 Απρ 2014.

1. Αυτοί είναι η Maggie και ο Knorr

Knorr.jpg.jpg Maggie.jpg.jpg

2. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Πολύ όμορφα είναι να σου ζήσουν φτου φτου φτου και η Maggie συννεφούλα σκέτη :)

3. Σε ευχαριστω πολυ :) :)επειδή έπρεπε να "μικρύνο" την φωτογραφια σε kb δεν είναι πολυ καλη :)

4. geo_ilion

geo_ilion PB New Member

ειναι πολυ ομορφα τα μικρα σου να τα χαιρεσαι μαρκο

5. Σε ευχαριστώ πολυ Γιώργο :)

6. Sunny

Sunny PB New Member

πανεμορφο το αντρακι αλλα το κοριτσι σου ιδιαιτερο! +φωνω με τη Μαρια συννεφουλα σκετη!:):D

7. Σας ευχαριστω πολύ για τα καλα λόγια, θέλω να ξέρετε πως αισθάνομαι πολυ όμορφα που είμαι στην παρεα σας

8. Πανέμορφα τα μικρά σου να τα χαίρεσαι!;)

9. Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη :)

10. alicedros

alicedros PB Supporter

Ειναι γλυκες! Να τα χαιρεσαι! :) σκοπευεις να τα ζευγαρωσεις??

11. Ευχαριστω πολύ Αλίκη :), σε λίγο καιρό πιστεύω πως θα είναι έτοιμα να ζευγαρώσουν :) Ήδη το θυληκό περνάει αρκετή ώρα στην φωλια, έχει λίγο καιρό που ξεκίνησα διατροφική προετοιμασία, και όλα κυλούν ομαλά :) Είμαι ιδιαιτερα αγχωμένος επειδή είναι η πρώτη αναπαραγωγή που επιχειρώ :)

12. alicedros

alicedros PB Supporter

Το αγχος δεν το θελουμε! Περναει στα πουλια! Προσπαθησε να το αποβαλεις και απλα να σκεφτεσαι οτι η φυση θα τα κανει ολα και εμεις το μονο που κανουμε ειναι να τα προετοιμαζουμε καταλληλα διατροφικα τους γονεις ωστε να μειωθουν οι πιθανοτητες να εμφανιστουν προβληματα και επιπλοκες.. ;) καλη τυχη και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα!

13. Σε ευχαριστώ πολύ Αλίκη !

14. Καλησπέρααα, το κλουβί των Budgie μου απέκτησε μία καινούρια ραφιέρα :p

Συνημμένα Αρχεία:

Μοιραστείτε

Φόρτωση...