Τα πουλάκια μου

Συζήτηση με θέμα Τα πουλάκια μου, που ξεκίνησε από Anna Oikonomou, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 16 Μαρ 2009.

1. Anna Oikonomou

Anna Oikonomou PB New Member

Αυτα ειναι τα πουλακια μου!Κι ελπιζω συντομα να αποκτησω κι αλλα με το καλο!:)

Συνημμένα Αρχεία:

2. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Πολυ ομορφα ειναι ολα τους..ειδικα η καφε καναρα ειναι...Δεν πανε ομως πισω και τα γερμανικα..

Να τα χαιρεσαι ολα τους...

3. diamantenia

diamantenia PB New Member

Να τα χαίρεσαι..:)

4. Anna Oikonomou

Σας ευχαριστω για τα καλα σας σχολια κ παρεπιπτοντως φωτη η κιτρινη καναρα και το παιδακι της δεν ειναι γερμανικα αλλα απλα καναρινια με σκουφο!

5. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Να σε ρωτήσω Άννα, η Μπουμπούλα είναι παιδάκι της κίτρινης σκουφάτης?? Τέλεια, καταπληκτικά όλα σου, καλορίζικα, να τα χαίρεσαι, ευχαριστούμε που τα μοιράστηκες μαζί μας! Λοιπόν η Μπουμπούλα γλύκα, η κιτρινούλα απίθανη, ο Κατσούλης τέλειος, το ζεμπράκι τρέλλα! Για το Φάνη... ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!

6. Anna Oikonomou

Λοιπον ειλικρινα δεν εχω τι να πω...χαιρομε που σας αρεσουν!Μαρακη η κιτρινη ειναι η μαμα του κατσουλη η μπουμπουλα που λες η καφε καναρα δηλαδη τωρα συντομα θα γινει μαμα απ'οτι βλεπεις ξημερωβραδιαζετε στην φωλιτσα που εφτιαξε!αλλα καλα τα δικα μου αυτος ο torres ομως δεν παιζετε με τιποτα απιστευτος!

7. Μαιρη

Μαιρη PB Member

Να τα χαίρεσαι! Ειδικά το καναρινάκι το κίτρινο το σκουφάτο είναι γλύκα! :p:D

8. kimi

kimi PB New Member

Oλα τους ειναι πολυ ομορφα. Να τα χαιρεσαι!

9. Sissy

Sissy PB Senior Member

:)Να τα χαιρεσαι Αννα ειναι πολυ ομορφα, σου ευχομαι ν'αποκτησεις κι'αλλα αφου το θελεις με το καλο!

10. jay

jay PB New Member

Πολυ ομορφα ειναι ολα ειδικα η καφε καναρα!

11. panvagil

panvagil PB New Member

Πανέμορφα, να τα χαίρεσαι.

12. RETZIOSG

RETZIOSG PB New Member

Να σου ζησουνε Αννα και χαρες να σου δωσουνε.

13. PETM2387

PETM2387 PB New Member

Πολύ όμορφα να σας ζήσουν!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...