Παρουσίαση Τα καναρινια μοζαικ μου

Συζήτηση με θέμα Τα καναρινια μοζαικ μου, που ξεκίνησε από pap, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 14 Φεβ 2014.

1. pap

pap PB New Member

Αναρτω και εγω με τη σειρα μου καποιες φωτο απο το κοπαδι μου..

rsz_1dsc_0296.jpg rsz_dsc_0236.jpg rsz_dsc_0249.jpg rsz_dsc_0252.jpg rsz_dsc_0285.jpg

οποιος τα ματιασει να του καει το dvd!

2. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

το ένα ωραιότερο από το άλλο! φτου φτου φτου πάρε κι εσύ τα σκόρδα σου αφού "σκιάζεσαι" :)

Συνημμένα Αρχεία:

3. pap

pap PB New Member

χαχα ευχαριστω.απλα ειμαστε λιγο επιφυλακτικοι...λιγο!

4. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Να τα χαίρεσαι Παναγιώτη!

https://petbirds.gr/threads/Πιστεύετε-στο-μάτι.1027/ :D

5. Paianas

Paianas PB Known Member Article Writer

Eγώ δεν θα σταθώ στα πουλιά (που είναι πανέμορφα), αλλά (στο λίγο που φαίνεται) στην καθαριότητα του χώρου τους..Μπράβο ρε Πάνο . Εύχομαι πάντοτε να έχεις όρεξη να τα φροντίζεις έτσι, κι αυτά να σε αποζημιώνουν με όμορφα και υγιή πουλιά.

6. giannis.kirp.

giannis.kirp. PB Member

Είναι πανέμορφα ( χωρίς να θέλω να σε ματιάσω ) να τα χαίρεσαι!;)

7. alicedros

alicedros PB Supporter

Φτου φτου να τα χαίρεσαι! Τα λέμε με αγάπη δεν ματιαζουμε! ;)

8. pap

pap PB New Member

νικο καποια στιγμη θα τα δεις και απο κοντα.καθαριοτητα ΠΑΝΤΑ!
    γιαννη και αλικη σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια.εννοειται απο ανθρωπους που τα αγαπανε δε φοβομαστε το ματι.

9. Lovecarduelis

Lovecarduelis PB New Member

Ωραιο το ζευγαρακι τα ασπροκοκκινα Παναγιωτη, κατι μου θυμιζουν!χαχαχα

10. pap

pap PB New Member

γεια σου γιωργο...χαχαχα.καλα εκανε σεμιναριο ο συλλογος σου,πηγα εγω και εσυ δεν ησουν???
    τστστσ ντροπη!:D

11. Lovecarduelis

Lovecarduelis PB New Member

Και πολυ καλα εκανες που πηγες, αν δεν δουλευα θα ερχομουν και εγω.

12. panos70

panos70 PB New Member

Πανο να χαιρεσαι τα πουλια σου ειναι καταπληκτικα και πανεμορφα ,και πολυ ωραιο βαψιμο μποραβο, [​IMG]

13. pap

pap PB New Member

παιδια καλημερα!ξεκινησαμε καλα πλεον και παμε για δαχτυλιδωματα το σκ!δε λεω λεπτομερειες μην το ματιασω,θα παρουσιασω φωτος σε λιγο καιρο!

14. pap

pap PB New Member

λοιπον αν και αρκετα πουλια πηγανε στα καινουργια αφεντικα τους πριν προλαβω να τραβηξω φωτος,θα ηθελα να σας παρουσιασω καποια απο τα αποτελεσματα μου.
    μια κακη αν.περιοδος με λιγο παραπανω απο 30 πουλια μεχρι στιγμης και αλλα τοσα δυστηχως που δεν τα καταφεραν.

στην πρωτη φωτο τα πουλακια ειναι μηνιατικα,στις επομενες δυο στη διαδικασια βαφης και στην τελευταια φαγαμε και κοιμομαστε.
    θα ανεβαζα παραπανω φωτος αλλα πραγματικα το προγραμματακι μειωσης του μεγεθους της φωτο μου σπαει τα νευρα!:D

rsz_dsc_0387.jpg rsz_dsc_0388.jpg rsz_dsc_0389.jpg rsz_dsc_0394.jpg

Μοιραστείτε

Φόρτωση...