Παρουσίαση Τα ζεμπράκια μου

Συζήτηση με θέμα Τα ζεμπράκια μου, που ξεκίνησε από Ηλιας παραδεισια, στο Forum 'Γενικά Θέματα για Εξωτικά Πουλιά' του PetBirds, 23 Ιουν 2016.

maria p
Best Answer maria p, 23 Ιουν 2016
Η παρουσίαση Ηλία μου, προϋποθέτει φωτογραφίες και αναλυτικές πληροφορίες για τα πουλάκια σου. Πρόσφατες φωτογραφίες, στο κλουβί που είναι τώρα,... Ολόκληρο το Post
  1. Εχω ένα ζευγαρι παραδείσιων που έχει κανει 18 περίπου γεννες μεσα σε 2 χρονια και ακομα και να τα χωρισω η θηλυκια παλι γενναει ασπορα. Στην πρώτη γέννα που κάναν έβγαλαν ένα μωρό CFW BLACK CHEEK αλλά μου έφυγε επο το κλουβι όταήταν 19 ημερών παρόλα αυτά ακούμε το πουλάκι όταν παμε στο σουπερ μαρκετ που είναι διπλα από το σπιτι μου. Μετα στην 9 γέννα βρείκαν πέντε μωρά που μεγάλοναν κανονικά αλλα κάποια στιγμή η μαμά τους τα σκότονε ένα ένα. Και στις2 αυτές γέννες που μεγάλωσαν μωρα είχα καλαθωτές φωλιές δεν ξέρω τώρα μήπος μόνο σε αυτές βολεύονται???

2. Best Answer:
    Post #335769 by maria p, 23 Ιουν 2016
  3. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Ψήφοι: 1
    Η παρουσίαση Ηλία μου, προϋποθέτει φωτογραφίες και αναλυτικές πληροφορίες για τα πουλάκια σου.
    Πρόσφατες φωτογραφίες, στο κλουβί που είναι τώρα, πληροφορίες για την ηλικία τους, την διατροφή τους, το σημείο που ζουν και ό,τι άλλο χρήσιμο θεωρείς εσύ απαραίτητο.
    Ερωτήσεις για γέννες, στην αναπαραγωγή, στο άλλο θέμα που άνοιξες. Βάλτα να τα δούμε, να τα θαυμάσουμε :)

maria p, 23 Ιουν 2016
    Best Answer
  4. Panagiota.

Panagiota. PB Known Member

Λοιπόν Ηλία θα γίνει η παρουσίαση? Όπως σου είπε η Μαρία

5. ilie mp

ilie mp Daily Active Member

Δειξε μας τα γλυκα σου ζεμπρακια να τα θαυμασουμε κι εμεις :)

6. Προσπαθω τοσο καιρο αλλα δεν μπορω να βα!ω φοτο μαλον θα στιλω μυνημα στο PetBerds info

7. ilie mp

ilie mp Daily Active Member

Μπορείς να κατεβάσεις ένα πρόγραμμα για να κάνεις resize τις φωτογραφίες σου αν είσαι από Android , αλλιώς από το pc γίνεται με το πρόγραμμα επεξεργασίας φωτογραφιών που έχουν τα Windows

Μοιραστείτε

Φόρτωση...