Παρουσίαση Τα δυο πρωτα μου γερμανικα σκουφατα κοκκινου μωσαικου

Συζήτηση με θέμα Τα δυο πρωτα μου γερμανικα σκουφατα κοκκινου μωσαικου, που ξεκίνησε από Κατσίχτης Γιάννης, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 15 Μαϊ 2009.

1. Τα δυο πρωτα μου γερμανικα σκουφατα κοκκινου μωσαικου

Συνημμένα Αρχεία:

2. Frania

Frania PB Member

Μπραβο Γιαννη!Γουστοζικα που ειναι ετσι περιεργα και γλυκα που κοιταει,μαλλον θυληκο ε?

3. Το θηλυκο μαλλον πρεπει να ειναι αυτο που κρυβετε ειναι ντροπαλη βλεπεις

4. Frania

Frania PB Member

Ναιιιι!Εχεις δικιο!;)το ξανασκεφτηκα και γω.Αλλα μου αρεσε το υφος..ολο περιεργεια για τον καινουργιο κοσμο.Εχω καιγω δυο το ιδιο ομορφα..τουλαχιστον:DΕιμαι περιεργη αν εχουν και τα δικα σου ενα μικρο κενο στο πισω μερος απο το σκουφακι τους:rolleyes:Ψαξε και πες μου!

5. Το ενα απο τα δυο εχει αλλα μετα απο την πρωτη πτερορροια ενδεχετε να στρωσει και να μην φαινετε καθολου.

6. kimi

kimi PB New Member

Τι καλα που ειναι κ το χρωμα τους μου αρεσει! Να σου ζησουν!

7. Να εισαι καλα Ειρηνη αλλα το ωραιο χρωμα θα το εχουν μετα απο 2 μηνες που θα παρουν το κοκκινο στα φτερα τους

8. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Να τα χαιρεσαι.Κι οτι ηθελα να σε ρωτησω για το χρωμα.Πιο πολυ σαν κιτρινο μωσαικου μοιαζουν τωρα:p

9. Σκουφατα

Φωτη μπορει να εχεις δικιο ομως κοιτα τους γονεις.

Συνημμένα Αρχεία:

10. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Δεν σε κατηγορησα γι αυτο.Δεν ειχα ξαναδει και κοκκινα μωσαικου και δεν ηξερα πως ειναι.Ποτε θα παρουν τα ριζικα τους χρωματα?

11. Σε σαραντα με σαραντα πεντε μερες απο την ημερα που βγηκαν θα ξεκινησω να τα ταιζω με χρωστικη στην αυγοτροφη οποτε για να δειξουν καλα θελουν περιπου 2 μηνες απο την ημερα που βγηκαν.

12. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Να τα χαιρεσαι Γιαννη!

13. pommerouge

pommerouge PB New Member

πολυ ομορφα να σου ζησουν♥

14. sainer

sainer PB New Member

να σου ζησουν.ειναι πολυ ομορφα!

15. Παιδια ευχαριστω για τα καλα σας λογια οταν αρχιζουν να κοκκινηζουν θα ανεβασω νεες φοτο

16. Frania

Frania PB Member

Οκ αν και απο οτι ειδα τοενα απο τα δικα μου ειναι ιδιο με την μαμα του που εξακολουθει να το εχει και μου αρεσει!;)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...