Παρουσίαση Τα αρσενικά μου καναρίνια

Συζήτηση με θέμα Τα αρσενικά μου καναρίνια, που ξεκίνησε από Nikfree, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 5 Σεπ 2016.

1. Nikfree

Nikfree PB New Member

λοιπον για να δουμε τι εχουμε εδω θα σας δειξω τα 3 αρσενικα μου οι φωτο δν ειναι και οι κλτερες γτ τις εβγαλα την ωρα του καθαρισμου τους! οποτε ζητω συγνωμη απο τωρα...
    σκου.jpg σκουφ.jpg
    απο εδω το σκουφατο μου ο κυριος που βλεπετε εχει τρομερη αγαπη με αυτες τις πατιθρες τις ειχα αλλαξει καποια στιγμη και καθοταν στον πατο του κλουβιου και δν εκανε τπτ μεχρι που τιςς ξανα εβαλα και αρχισε να τραγουδαει...
    αυτο ειχε το θεμα με τα ποδια του αλλα το ξεπερασαμε ευτυχος!

κοκ.jpg κοκκ.jpg
    εδω εχουμε τον κυριο που μας ταραξε σημερα ολα καλα τελικα ηρεμος και τρωει και τραγουδαει τωρα το μονο ξεχωριστω για αυτο το καναρινι ειναι το χρωμα του το οποιο μου αρεσει και παρα μα παρα πολυ!

θρ3.jpg θρ4.jpg θρ5.jpg
    αυτος ειναι ο τελευταιος κυριος ο ποιος ειναι μαστορας μεγαλος μεγαλη τρελα του η κουνια του η οποια την βαζει και την βγαζει μονος του χωρις να δυσκολευετε καθολου κανει πολλα ακρωβατικα πανω εκει εχει μεγαλη πλακα... ειναι φετινο και ο πατερας του ειναι ο απο πανω.....Τωρα οσο για το κυριος δν ειμαι και 100% σιγουρος θα δειξει η πορεια!

αυτα ειναι τα αρσενικα μου καποια στιγμη θα ανεβασω και τις κυριες τις παρεας μολις ομως φτιαξουν τα φτερα τους για να ποζαρουν ωραια στον φακο!

επισης ξανα ζητω συγνωμη για τις κακιες φωτο αλλα επεσαν πανω στον καθαρισμο!

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 5 Σεπ 2016
  2. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Αν και οι φωτογραφίες τα αδικούν ... εντούτοις δείχνουν ωραία, περιποιημένα και καθαρά (στο πρώτο δεν έχεις βάλει ούτε χαρτί στον πάτο?)

3. Nikfree

Nikfree PB New Member

εε ναι γτ ηταν ενα ωρα καθαριοτητας ακομα δν ειχα τελειωσει καν...
    και μου ηρθε η εμπνευση για φωτο θα ανεβασω κλτερες! σε λιγο μαζι με τις κυριες τις παρεαςς

4. alicedros

alicedros PB Supporter

Πάντα οι φώτο βγαίνουν πριν ή μετά τον καθαρισμό!! Να τα χαίρεσαι!!! :D

Θα έλεγα για τις πατήθρες και την κούνια αλλά αφού τους αρέσουν τι να πω!! Να περνάτε όμορφα! :)

5. Καναρίνι4ever

Καναρίνι4ever PB New Member

Τέλεια και πανέμορφα τα καναρίνια σου! Να τα χαίρεσαι όλα! Ανυπομονώ για τις φωτογραφίες των δεσποινίδων του κοπαδιού σου και είμαι σίγουρος ότι θα είναι το ίδιο όμορφες!!!;)

6. Nikfree

Nikfree PB New Member

Ειναι ειναι

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 6 Σεπ 2016
  7. ilie mp

ilie mp Daily Active Member

Πολυ ομορφα ολα να τα χαιρεσαι.
    Μαρεσε πολυ ο χαρακτηρας του τελευταίου.
    Πολυ παιχνιδιαρης , σπανιο για καναρινι να κανει τοσα ακροβατικα :)

8. Nikfree

Nikfree PB New Member

Αν τα καταφερω θα ανεβασω φωτο οταν κρεμιετε στην κουνια...
    Ισως ειναι μικρος ακομα

9. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Επειδή δε θα ήθελα να αδικήσεις πάλι τα φιλαράκια σου με μικρές φωτογραφίες ακολούθησε όλα όσα γράφονται εδώ https://petbirds.gr/threads/Επισύναψη-αρχείου-σε-Μήνυμα.9996/.
    Προς το τέλος μάλιστα γράφει για τον τρόπο που μπορούμε να μικρύνουμε τις φωτογραφίες στα επιθυμητά μεγέθη.

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 5 Νοε 2016
  10. Eleanna

Eleanna PB New Member

Αν και δεν φαίνονται πολύ καλά, να τα χαίρεσαι, είναι κουκλάκια!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...