Παρουσίαση Τα αντράκια μου

Συζήτηση με θέμα Τα αντράκια μου, που ξεκίνησε από dimitra_1980, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 23 Οκτ 2008.

1. dimitra_1980

dimitra_1980 PB New Member

Να σας παρουσιάσω κι εγώ τα δυο αντράκια μου.Τουίτι και Ναπολέων.Ο Τουίτι δε φαίνεται πολύ καλά.Δε μπόρεσα να βγάλω κάλύτερη φωτογραφία γιατί δε θέλω να τον τρομάξω.Μήπως μπορεί κανείς να μου πει τί είδους καναρίνι είναι?Έχω κοιτ΄ξει πίνακες με καναρίνια και δε βλέπω κανένα παρόμοιο.Όπως έχω ξαναπεί έχει ασημί δαχτυλίδι στο δεξί του πόδι που δε μπορώ να διακρίνω τί γράφει.
    Ελπίζω να κατάφερα να ανεβάσω τις φωτο.

Συνημμένα Αρχεία:

2. Μαιρη

Μαιρη PB Member

Κουκλιά είναι! Ο σκυλίτσος είναι όλα τα λεφτά. Τρομερή φατσούλα.:p Να σου ζήσουν! :)

3. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

πολυ ομορφα...το σκυλακι ειναι τρομερος φατσας και το καναρινι εχει πολυ ωραιο χρωμα!

4. dimitra_1980

Α...ναι...ο Ναπολέων μου...Άλλο πράγμα.Είναι 2 χρονών.Τον έχω από μωρό.Εξαιτίας του έχω πετάξει τρία χαλιά, δυο διαδρόμους, μερικά ζευγάρια παντόφλες και παπούτσια κι έναν τριθέσιο καναπέ που μου τον έφαγε όταν ήταν μωρό.Τώρα είναι το καλύτερο και το πιο ήσυχο παιδί.Κύριος.Ο Ναπολέων είχε άλλα εννιά αδερφάκια και βρέθηκαν όλα μαζί με τη νεκρή μητέρα τους παρατημένα στην Ακράτα.Η κοπέλα που τα βρήκε τα χάριζε γιατί είχε ήδη ζώα και δε μπορούσε να τα κρατήσει.Έτσι αποφάσισα κι εγώ να πάρω αυτό το ζουζούνι.Μάλιστα μου τον έφερε η ίδια από την Ακράτα μαζί με τον άντρα της επι τόπου μόλις της τηλεφώνησα.Από τότε ζούμε μαζί και είναι ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.Τον λατρέυω και αυτός επίσης.Και πριν λίγο καιρό μας ήρθε και ο Τουίτι.Και τώρα έχω δυο παιδάκια.Έχουν και τα δυο υπέροχο χαρακτήρα και δεν τα αλλάζω με τίποτα.Αυτά

5. Frania

Frania PB Member

Μπραβο σου!Ταιριαζετε!Και συ εχεις υπεροχο χαρακτηρα και μην τον αλλαξεις με τιποτε!:D

6. Kostas21

Kostas21 PB Member

Ολα ειναι πολυ ομορφα!Να σου ζησουν!

7. dimitra_1980

Σας ευχαριστώ...Σκέφτομαι να πάρω κι έναν παπαγάλο τώρα να συμληρωθεί το καρέ...Άντε να δούμε!

8. kimi

kimi PB New Member

Ωραιο το σκυλακι... ωραιο κ το καναρινακι. Να σου ζησουν.

9. aggel

aggel PB New Member

να σου ζησουν κουκλακια ειναι ο σκυλακος κουκλος

Μοιραστείτε

Φόρτωση...