Παρουσίαση Ταϊσμα μαλινουα 12 ημερων

Συζήτηση με θέμα Ταϊσμα μαλινουα 12 ημερων, που ξεκίνησε από astrapogiannos, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 24 Μαϊ 2008.

1. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

ενα βιντεακι απο τα δικα μου μαλινουα που ταιζω στο χερι συνεχως καθε τρεις ωρες μιας κα ιοι γονεις δεν φανηκαν αξιοι των καταστασεων,ελπιζω να βοηθησει κα ικαποιον νεο στο ταισμα

2. lizard

lizard PB Member Article Writer

πολυ καλο το βιντεο απο ποσο ημερων τα ταιζεις εσυς;

3. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

απο 5 ημερων αρη,εχω τρελλαθει στο ταισμα και αν προσεξες στο τελος του βιντεο εχω αλλα 6 μικρα που ταιζω{δειχνει 4 φωλιες} ολα συνολικα ειναι απο 9 μεχρι 12 ημερων
    το καλο της υποθεσης ειναι οτι θα εχω πουλακια που θα με γνωριζουν πολυ καλα

4. lancashire

lancashire PB New Member

Περνα και απο εδω Λευτερη στα κενα σου γιατι εχει πιαστει το χερι μου να ταιζω:p
    Βλεπω το εχεις κανει απιστημη το ταισμα γρηγορο και εναλλαξ

Εγω με την Kaytee αρχιζω απο δευτερη μερα εαν δω αδιαφορια, με τετεια ποσοστα φετος δεν ειναι για να χανουμε μωρα λογο αμφιβολιων

ΜΦΧ
    Πανος

5. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

πανο εγω ταιζω με CeDe γαλα για νεοσσους,τι να κανω αμα αρχισω να χανω κα ιπουλια απο πεινα αστα να πανε θα πανε τα ποσοστα μου,ειναι ηδη χαλια...

6. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Λευτέρη αυτό θα πεί επαγγελματικό τάισμα! Βλέπω πως έχεις πολύ αναπτυγμένο το πατρικό φίλτρο! Εύγε! Προσλαμβάνεσαι!:D

7. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

θενκς γεωργια

8. valantis1

valantis1 PB New Member

Ποπο φιλε σε λιγο θα φανε και εσενα. Να τα χαιρεσαι. Και μπραβο σου ρε μεγαλε εχεις πολυ κουραγιο.

9. lazaros

lazaros PB New Member

Συγχαρητήρια ελευθέριε χαράς το κουράγιο σου,αλλά όπως είπες δεν είναι να χάνεις πουλάκια από πείνα.
    Υ.Γ. Ελευθέριε τώρα που πήρες το κολάι με το youtube ανεβασέ μας και κανένα άλλο βιντεάκι(με τα πουλάκια σου-με το χώρο εκτροφής-με τα κλουβιά σου-με παρασκευή αυγοτροφής ή ότι αλλό νομίζεις εσύ)γιατί καλές και οι φωτογραφίες αλλά αλλή χάρη έχει το βίντεο.

10. Μπράβο Λευτέρη για την υπομονή σου.Εγώ το έκανα λίγο καιρό και το βρήκα αρκετά κουραστικό.Πάντως με εξέπληξε το πόσο γρήγορα τα ταίζεις.

11. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

παιδια θα ανεβασω και αλλα βιντεακια να δειτε διαφορα χρησιμα πραγματα {κατα την γνωμη μου} λιαν συντομως να εισται καλα παντως ευχαριστω ολους

Μοιραστείτε

Φόρτωση...