Παρουσιάζω Ταϊσμα μαλινουα 12 ημερων

• Θεματοθέτης astrapogiannos
  • Ημερομηνία
A

astrapogiannos

PB Member
PB Points
80
Πόλη
Κάτω Σούλι, Μαραθώνα
Όνομα
Λευτέρης
Πτηνά
Καναρίνια, Ιθαγενή
Κωδ.
ΣΦΩΠ EOO-V 077
ενα βιντεακι απο τα δικα μου μαλινουα που ταιζω στο χερι συνεχως καθε τρεις ωρες μιας κα ιοι γονεις δεν φανηκαν αξιοι των καταστασεων,ελπιζω να βοηθησει κα ικαποιον νεο στο ταισμα

A

astrapogiannos

PB Member
PB Points
80
Πόλη
Κάτω Σούλι, Μαραθώνα
Όνομα
Λευτέρης
Πτηνά
Καναρίνια, Ιθαγενή
Κωδ.
ΣΦΩΠ EOO-V 077
απο 5 ημερων αρη,εχω τρελλαθει στο ταισμα και αν προσεξες στο τελος του βιντεο εχω αλλα 6 μικρα που ταιζω{δειχνει 4 φωλιες} ολα συνολικα ειναι απο 9 μεχρι 12 ημερων
το καλο της υποθεσης ειναι οτι θα εχω πουλακια που θα με γνωριζουν πολυ καλα

L

lancashire

PB New Member
PB Points
25
Πόλη
Αθηνα
Περνα και απο εδω Λευτερη στα κενα σου γιατι εχει πιαστει το χερι μου να ταιζω:p
Βλεπω το εχεις κανει απιστημη το ταισμα γρηγορο και εναλλαξ

Εγω με την Kaytee αρχιζω απο δευτερη μερα εαν δω αδιαφορια, με τετεια ποσοστα φετος δεν ειναι για να χανουμε μωρα λογο αμφιβολιων

ΜΦΧ
Πανος

A

astrapogiannos

PB Member
PB Points
80
Πόλη
Κάτω Σούλι, Μαραθώνα
Όνομα
Λευτέρης
Πτηνά
Καναρίνια, Ιθαγενή
Κωδ.
ΣΦΩΠ EOO-V 077
πανο εγω ταιζω με CeDe γαλα για νεοσσους,τι να κανω αμα αρχισω να χανω κα ιπουλια απο πεινα αστα να πανε θα πανε τα ποσοστα μου,ειναι ηδη χαλια...

Georgina

Georgina

Honored Member
PBCP Contributor
PB Points
375
Πόλη
Αθήνα
Πτηνά
Καναρίνια
Λευτέρη αυτό θα πεί επαγγελματικό τάισμα! Βλέπω πως έχεις πολύ αναπτυγμένο το πατρικό φίλτρο! Εύγε! Προσλαμβάνεσαι!:D

V

valantis1

PB New Member
PB Points
33
Πόλη
Λάρισα
Ποπο φιλε σε λιγο θα φανε και εσενα. Να τα χαιρεσαι. Και μπραβο σου ρε μεγαλε εχεις πολυ κουραγιο.

lazaros

lazaros

PB New Member
PB Points
45
Πόλη
Μονεμβασιά
Όνομα
Νεκτάριος
Πτηνά
Περιστέρια
Συγχαρητήρια ελευθέριε χαράς το κουράγιο σου,αλλά όπως είπες δεν είναι να χάνεις πουλάκια από πείνα.
Υ.Γ. Ελευθέριε τώρα που πήρες το κολάι με το youtube ανεβασέ μας και κανένα άλλο βιντεάκι(με τα πουλάκια σου-με το χώρο εκτροφής-με τα κλουβιά σου-με παρασκευή αυγοτροφής ή ότι αλλό νομίζεις εσύ)γιατί καλές και οι φωτογραφίες αλλά αλλή χάρη έχει το βίντεο.

Γ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

PB Member
PB Points
80
Πόλη
Κιλκίς
Κωδ.
ΣΥΚΦΕ FPO-T 034
Μπράβο Λευτέρη για την υπομονή σου.Εγώ το έκανα λίγο καιρό και το βρήκα αρκετά κουραστικό.Πάντως με εξέπληξε το πόσο γρήγορα τα ταίζεις.

A

astrapogiannos

PB Member
PB Points
80
Πόλη
Κάτω Σούλι, Μαραθώνα
Όνομα
Λευτέρης
Πτηνά
Καναρίνια, Ιθαγενή
Κωδ.
ΣΦΩΠ EOO-V 077
παιδια θα ανεβασω και αλλα βιντεακια να δειτε διαφορα χρησιμα πραγματα {κατα την γνωμη μου} λιαν συντομως να εισται καλα παντως ευχαριστω ολους