Παρουσίαση Τάισμα Lovebird

Συζήτηση με θέμα Τάισμα Lovebird, που ξεκίνησε από constadinos, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 11 Ιαν 2009.

1. constadinos

constadinos PB New Member

Παιδια κοιταξτε:)!Μολις τωρα τα τραβηξα και σας το βαζω να το δειτε κι εσεις!Δεν ειναι φανταστικο...:D

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 25 Αυγ 2016
  2. mariah

mariah PB Member

Μπραβο Κωνσταντινε.Απολαυστικο θεαμα.Ποσο τρυφερα ταιζει το ενα το αλλο!Ο αρσενικος ειναι ο μπλε?
    Ηρεμισε ο αρσενικος καπως τωρα?Ειναι ακομα επιθετικος?

3. constadinos

Ναι ο μπλε ειναι ο αρσενικος!Ευτυχως καπως ηρεμησε αλλα δεν παυει να ειναι υπερπροστατευτηκος απεναντυ στην θηλυκια!

4. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Mariah εγώ τα είδα να φιλιούνται, εσύ είδες να ταϊζει το ένα το άλλο; Kωνσταντίνε θέλουμε κι'άλλο youtube να καταλάβουμε τι ακριβώς κάνουν! Ήταν πολύ λίγο (μικρό) για να δούμε ... ποιά έχει δίκιο!

5. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

ταϊζονται...κατα με...

6. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Μου αρεσουν πολυ τα χρωματα των Lovebirds σου.

Μαρια ο αρσενικος αν προσεξεις σε καποια στιγμη κουναει το κεφαλι πανω κατω!ετσι αναιβαζει την τροφη και την δινει στην θηλυκια!;)Απλα δεν εχει διαρκεια για να το καταλαβεις.

7. constadinos

Αυτο που λεει ο Φωτης ειναι το σωστο!Πραγματι κουναει το κεφαλι του πανω κατω βγαζει τροφη και της τη δινει.Οσο για το βιντεο παιδια συγγνωμη εχεται δικιο!Τεσσερεις φορες εκαναν την κινηση αυτη και εγω επιασα τις δυο,ειναι θεμα χρονου!Μετα η θηλυκια του ζητα κι αλλη τροφη!Μαλλον του τελιωσαν τα αποθεματα και παει στο κλουβι οπου και τρωει!Αν τους πετυχω κι αλλη φορα θα προσπαθησω να βγαλω περισσοτερο!

8. mariah

mariah PB Member

Με λιγα λογια αν καταλαβες θελουμε να δουμε και αλλο βιντεακι με τα Lovebirds διοτι μας αρεσε πολυ!:D.

9. nickoula

nickoula PB New Member

όντως θέλουμε κ άλλο...είναι απίθανα!

10. constadinos

Μισο λεπτο παιδια εχω αλλο ενα δυο λεπτων!

11. constadinos

Να και το καινουριο!:D!

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 25 Αυγ 2016
  12. mariah

mariah PB Member

Μπραβο Κωνσταντινε.Σ'ευχαριστουμε για το βιντεο.Το περιμενα πως και πως.Ειναι πολυ γλυκα και ερωτευμενα τα μικρα.Ο αρσενικος την προσεχει και την φροντιζει σαν βασιλισσα.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...