Παρουσίαση Στιγμές τρυφερότητας απο τα budgie μου

Συζήτηση με θέμα Στιγμές τρυφερότητας απο τα budgie μου, που ξεκίνησε από Georgina, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 4 Φεβ 2009.

1. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Θέλησα να μοιραστώ μαζί σας αυτες τις φωτογραφίες που δείχνουν την τρυφερότητα με την οποία φροντίζει το ένα το άλλο. Οχι μόνο δεν τα ενοχλούσε η παρουσία μας, αλλά δεν τα πέιραζε να εκδηλώνουν στοργη και φροντίδα ακόμα και όταν τα κρατουσαμε στα χερια. Απολαυστε τα...

Συνημμένα Αρχεία:

2. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Πολυ ομορφα και τα πουλια και οι φωτογραφιες Τζωρτζινα.Τα ματια τους γιατι ειναι ετσι?:pΣαν τρελα φαινονται(με την καλη εννοια)Μηπως να τους εβαζες και φωλιτσα να δεις πιο τρυφερες στιγμες?:D

3. Georgina

Και λίγες ακόμα...

Συνημμένα Αρχεία:

4. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

πανεμορφα!και πολυ ομορφες φωτο για το διαγωνισμο;))...

5. Georgina

Φώτη μου και φωλίτσα έχουνε και πάθος έχουν...εξ ού και τα ματάκια τους αστράφτουν! Κατι το φλάς, κατι το πάθος...κατι οτι είχαν παρει και το μπανακι τους πιο πρίν και ελαμπαν τα πουλάκια μου απο καθαριότητα.:D... Κατσε να δεις ποσο θα αστράφτω εγω αν δω και μωρά παπαγαλάκια, που δεν εχω αξιωθεί τόσα χρόνια τωρα...

6. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

θα δεις θα δεις!και θα ειναι και κουκλια!

7. Sissy

Sissy PB Senior Member

Ομορφες φωτογραφιες, τραβηγμενες σε υπεροχες στιγμες Georgina!
    :D:pΠραγματι, αστραφτουν τα ματακια τους!Ευχομαι συντομα να τα καμαρωσεις, να φτιαχνουν μια ομορφη οικογενεια

8. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Τζωρτζίνα, πανέμορφα, κουκλάκια, να σου ζήσουν! Ελπίζω κάπου στο κλουβάκι τους να έχεις κρυμμένο ένα... ματάκι! Εύχομαι να χαρείς και μωράκια!:) ΜΑΡΙΑ

9. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Τι να πω τέλειες.Δεν χορταίνουν το ένα το άλλο.Άντε με το καλό και μωράκια.

10. Nadine

Nadine PB New Member

να τα χαίρεσαι τα παπαγαλάκια σου, είναι πολύ "γούτσου γούτσου"!:D

11. με το καλο φωτογραφιες και απο τα μωρακια. Που θα παει φετος ισως να σου κανουν αυτο το δωρο τα παπαγαλακια σου...

12. mariah

mariah PB Member

Να τα χαιρεσαι τα παπαγαλακια σου Τζωρτζινα.Λαμπουν απο υγεια και ευτυχια.Μπραβο σου!

13. PETM2387

PETM2387 PB New Member

Να σου ζήσουν πανέμορφα !

14. pommerouge

pommerouge PB New Member

πολυ πολυ ομορφα ♥♥

15. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Πολύ όμορφες και τρυφερές στιγμές, που δυστυχώς δεν έχουμε όλοι την ευκαιρία να απολαύσουμε, εκ του φυσικού, παρά μόνο από φωτογραφίες! Ευχαριστούμε, να τα χαίρεσθε, εύχομαι να κάνουν οικογένεια και να καμαρώσουμε και τους απογόνους τους!

16. Μαιρη

Μαιρη PB Member

:)Να σου ζήσει το ερωτευμένο ζευγαράκι! Σύντομα να δούμε και μωράκια!:p

17. nickoula

nickoula PB New Member

τελεια τα πουλακια σου να τα χαιρεσαι ! και σύντομα γιαγια...

18. katerinaa

katerinaa PB New Member

Αυτο θα πει ερωτας! Ηταν ζευγαρι απο πριν η εσυ τα ταιριαξες Τζωρτζινα? Αμα εκανες και την προξενητρα σου αξιζει ενα μπραβο :) xexe

Μοιραστείτε

Φόρτωση...