Παρουσίαση ΡΟΚΟ νά και ο διαβολάκος μας!

Συζήτηση με θέμα ΡΟΚΟ νά και ο διαβολάκος μας!, που ξεκίνησε από Lefterhs, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 16 Νοε 2008.

1. Ελπίζω επιτέλους να μπόρεσα να μοιραστώ μαζί σας μία από τις ωραίες στιγμές που μας προσφέρει κάθε μέρα το απίστευτο πράσινο διαβολάκι μας!

2. Να σας ζήσει, τι όμορφο πουλάκι.

3. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Λευτέρη είναι πασίγλυκο! λές να ειναι μεταλλαγμένο παπάκι???:D

4. :)Πολυ ομορφο πουλακι!και ποσο τρυφερο βιντεακι!:D

5. Φανταστικό, απίστευτο, γλυκύτατο, πολύ τρυφερό, μπράβο σας και ευχαριστούμε.

6. dimitra_1980

dimitra_1980 PB New Member

Κουκλάκι είναι!Τυχεροί!

7. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Χαχαχα! Τελειος! :D Οχι επειδη ειναι monk που μου αρεσουν πολυ :D αλλα ειναι τελειος! Μου αρεσε που βουτουσε πρωτα το κεφαλι του και μετα φτερνιζοταν! :D

8. :) Μια γλύκα! Ενα κουκλι! Να το χαίρεστε! :D

9. πανεμορφος ο ροκο να τον χαιρεστε!

10. kimi

kimi PB New Member

Τι ομορφο! Και βλεπω τρελενεται για μπανακι. Να σου ζησει.

11. Πω πω γλυκας ειναι.:)Να το χαιρεστε!Ειστε πολυ τυχεροι που εχετε φτασει σε σημειο να το κανετε μπανιο και να ειναι τοσο ευτυχισμενο!Μπραβο σας!

12. Και λιγα σας τα λενε οι υπολοιποι φιλοι.Μου αρεσε πολυ και ο τροπος που του μιλουσατε και ..ξαναγυρνουσε !Να το χαιρεστε!

13. καταπληκτικο

14. λευτερη, τα εχουμε ξαναπει εμεις για τον ροκο! απιθανο πουλι!

15. Kostas21

Kostas21 PB Member

Υπεροχο βιντεο!Τελειος ο Ποκο!

16. ροκο κωστα,ροκο! λοιπον υπαρχει μια τρελη συμπτωση... εχω τον ιδιο παπαγαλο και του ειχα δωσει το ιδιο ακριβως ονομα Ροκο. εγω το ονομασα ετσι απο τον ηθοποιο rocco siffredi και ο λευτερης απο την ταινια ο ροκο και τα αδερφια του!
    απιστευτο σας λεω. οταν εμαθα το ονομα του πουλιου τρελαθηκα! νομιζα οτι του τον ειχε πουλησει η πρωην γυναικα μου...

17. Yasmin

Yasmin PB Member

Πωπωωω.. Απλά τέλειο πουλάκι! Μπράβο σας γιατί φαίνεται ότι το έχετε μεγαλώσει με πολύυυυ αγάπη!

18. melagio80

melagio80 PB Member

Eιναι ενα κουκλι!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...