Πότε ξεκινούν οι διαγωνισμοί των μαλινουά

Συζήτηση με θέμα Πότε ξεκινούν οι διαγωνισμοί των μαλινουά, που ξεκίνησε από pkarathanos, στο Forum 'Εκθέσεις - Διαγωνισμοί - Σεμινάρια' του PetBirds, 15 Οκτ 2008.

1. pkarathanos

pkarathanos PB New Member

Γειά σας φίλοι μου είμαι νέο μέλος στο forum και θάθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς να μου απαντήσει πότε ξεκινούν οι διαγωνισμοί των μαλινουά , μιας και εκτρέφω καναρίνια μαλινουά.

2. inca1099

inca1099 PB Member Article Writer

Οι διαγωνισμοί συνήθως ξεκινούν Δεκέμβριο και κρατάνε μέχρι τον Ιανουάριο. Συνήθως πρέπει να είσαι εγγεγραμένο μέλος σε κάποιο σύλλογο για να κάνεις συμμετοχή στο διαγωνισμό.

3. pkarathanos

Φίλε Γρηγόρη ευχαριστώ για την απάντησή σου γρήγορα θα φροντίσω να γραφτώ σε σύλλογο.

4. THODORIS1982

THODORIS1982 PB New Member

Να ξερεις εκ των προτερων οτι δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα οσο φανταζεσαι.Χρονια εκτροφεις καναρινιων φωνης δεν εχει διακρηθει ακομα.Αξιζει ομως εστω και η συμμετοχη θα αποκτησεις εμπειριες.Ελπιζω καποια στιγμη να συμμετασχω σε καποιον απλα για εμπειρια

5. pkarathanos

Ευχαριστω για τη συμβουλη παιδια Ασχολουμαι χρονια με καναρινια. Τα τελευταια δυο με μαλινουα. Εχω γραφτει σε ομιλο.Θα προσπαθισω αφου πρωτα βρω ενα καλο δασκαλο για φωνες.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...