Πόσο κοστίζει ένας παπαγάλος Κοκατίλ;

• Θεματοθέτης paris27
  • Ημερομηνία
P

paris27

PB New Member
PB Points
13
Πόλη
ιωαννινα
Καλησπερα!Μπορειτε να μου πειτε ποσο κοστιζει ενας παπαγαλος κοκατιλ?

Φοίβος

Φοίβος

PB Supporter
PB Points
915
Πόλη
Βανκούβερ, Καναδάς
Όνομα
Φοίβος
Πτηνά
Παπαγάλοι
Εδω τους εχω βρει απο 45 εως 75 ευρω! Γενικα γυρω στα 45-50. Αυτος με το 75 λιγο απατεωνας μου φαινεται... :D

P

paris27

PB New Member
PB Points
13
Πόλη
ιωαννινα
Nα 'σαι καλα Ανεστη!Ευχαριστω!:)

O

original9

PB New Member
PB Points
4
Πόλη
Κύπρος
Κωδ.
CAS 274
Παιδια μου κανουν εντυπωση οι τιμες που διαβαζω για ολα σχεδον τα πουλια.Εδω στην Κυπρο οι τιμες ειναι πολυ πιο χαμηλες.τα κοκατιλ κοστιζουν γυρω στα 20 ευρω,τα κοινα παπαγαλακια και οι ζεπρες 5 ευρω, τα κοινα καναρινια 17-18, ενω τα γκλοστερ και τα κοκκινα που ειναι οι ρατσες που εκτρεφω κοστιζουν μεταξυ 60-80 ευρω το ζευγαρι αναλογα με την ποιοτητα των πουλιών.

stefanos2007

stefanos2007

PB New Member
PB Points
35
Πόλη
Καρδίτσα
Όνομα
Στέφανος
Πτηνά
Καναρίνια
original9 είπε:
Παιδια μου κανουν εντυπωση οι τιμες που διαβαζω για ολα σχεδον τα πουλια.Εδω στην Κυπρο οι τιμες ειναι πολυ πιο χαμηλες.τα κοκατιλ κοστιζουν γυρω στα 20 ευρω,τα κοινα παπαγαλακια και οι ζεπρες 5 ευρω, τα κοινα καναρινια 17-18, ενω τα γκλοστερ και τα κοκκινα που ειναι οι ρατσες που εκτρεφω κοστιζουν μεταξυ 60-80 ευρω το ζευγαρι αναλογα με την ποιοτητα των πουλιών.
:eek: Μήπως να κανονίζαμε να μας στείλεις μερικά πουλιά :D

O

original9

PB New Member
PB Points
4
Πόλη
Κύπρος
Κωδ.
CAS 274
Μαλλον εσεις πρεπει να μας στειλετε αφου τα πουλια που εισαγονται ειναι απο βορειες κυριως χωρες(βελγιο,ολλανδια,γερμανια), με αποτέλεσμα να ειναι ακαταλληλα για αναπαραγωγη απο τον πρωτο χρονο,αφου υπαρχει μεγαλη διαφορα θερμοκρασιας και καιρικων συνθηκων.:rolleyes:
Οποιος κανει το ταξιδακι του στην Κυπρο το σπιτι μου ειναι ανοικτο και για φιλοξενια αλλα και πουλακια θα του δωσω

Wind-sa

Wind-sa

PB Member
PB Points
130
Πόλη
Αθήνα
Όνομα
Πωλίνα
Πτηνά
Εξωτικά
Κωδ.
ΠΣΕΠΠ EOO-G 044
Paidia, an kserete kanena Pet sto Rethimno...doste mou dieuthinsi...mporei na pao se kanena mina...tha rikso mia matia...