Πώληση Πωλούνται παπαγαλάκια budgie

Συζήτηση με θέμα Πωλούνται παπαγαλάκια budgie, που ξεκίνησε από evans, στο Forum 'Πώληση Πουλιών - Εξοπλισμού' του PetBirds, 6 Αυγ 2015.

1. evans

evans PB Member

Πουλάω 3 μικρά budgies 15 € το ενα ή μπορούν να ανταλλαχθουν με μια αξιόλογη ποσότητα συσκευασμενης τροφής θα δοθούν σε άτομα που εχουν εμπειρία και είναι ενεργά στο φόρουμ οχι νεα μελη .Επίσης οποίος ενδιαφέρετε να μου στείλει το χώρο που θα μείνει το πουλί όπως και το κλουβί του .Παραλαβή απο Λαμία με δικός σας κλουβί απο Σεπτεμβιο που θα εχουν κλείσει τρεις μήνες.

rsz_20150731_115716.jpg
    rsz_20150731_115618.jpg

2. alicedros

alicedros PB Supporter

Βαγγέλη μου είναι εξημερωμένα με τον άνθρωπο??? Είναι ΓΛΥΚΕΣ!!!! :rolleyes:

3. evans

evans PB Member

Αλίκη μόνο το μεγάλο ειναι τωρα δεχτικο στο χερι αλλα μετά απο λιγο κυνηγητό θα κάτσει τα αλλα δεν....! Επίσης στους πιθανούς αγοραστές να ανακοινώσω οτι η καράφλα ατο μεγαλύτερο καλύφθηκε

4. evans

evans PB Member

Το μπλε δωθηκε και πηγε σε μια οικογενεια μιας γνωστης μου οπου θα το φροντιζουν!

5. alicedros

alicedros PB Supporter

Καλότυχο να είναι!! :)

6. evans

evans PB Member

Ο πρώην καραφλας αρσενικός δωθηκε χτες σε συγγενή όπου πρόσφατα απεβίωσε ο αρσενικός του και τώρα ο μικρός θα κανει παρέα στην κοπελιά ....μεγαλοκοπελια θα 'λεγα:p αλλα θα περάσει καλά ....παραμένει μόνο η πολύχρωμη μικρή μας βγήκε κοπελιά .

Μοιραστείτε

Φόρτωση...