Πώληση Πωλείται Cockatiel μωρό

Συζήτηση με θέμα Πωλείται Cockatiel μωρό, που ξεκίνησε από Marilenaki, στο Forum 'Πώληση Πουλιών - Εξοπλισμού' του PetBirds, 10 Ιουλ 2015.

1. Marilenaki

Marilenaki PB Member

Cockatiel μετάλλαξης Pied, μωρό ήμερο, κοινωνικοποιημενο, γεννημένο 15/5/15, ταϊσμενο στο χέρι, με κλειστό δαχτυλίδι συλλόγου, πιθανοτατα αρσενικo (θα του γινει εξεταση τεστ dna σύντομα) δίνεται 70 ευρώ
    Γονεις: lutino θηλυκο, pearl αρσενικο (φορείς wf γιατί βγάζουν και wf μωρά)
    Έχει ξεκινησει να τρώει σπόρους και μαλακές τροφές και μαθαίνουμε να τρώμε φρουτα/λαχανικά

rsz_183539_n.jpg rsz_283120_n.jpg rsz_311_n.jpg rsz_42908_n.jpg rsz_57001134_n.jpg

2. δεκαοχτουρα

δεκαοχτουρα PB New Member

Πολυ γλυκα! Πρεπει να ειναι θηλυκο.

3. Myra

Myra PB Moderator Staff Member

Προσπαθησα μεχρι τελικης πτωσης να πεισω τον αντρουλη μου αλλα δεν τα καταφερα μεχρι στιγμης... η ελπιδα δε χανεται βεβαια αλλα οπως κ να χει ειναι γλυκα!

4. George98

George98 PB Active Member

χαχαχα Μιράντα επεκτείνεσαι και στους παπαγάλους ? :p

5. alicedros

alicedros PB Supporter

Ααααχχχ αααχχχ μην μου κάνεις τέτοια Μαριλένα μου με τέτοιες φώτο!!!!! :p Εύχομαι να πάει στα καλύτερα χέρια τέτοιο ΜΩΡΟ !!!!! Φτου φτου!!!

6. Myra

Το προσπαθω!

7. fredy

fredy PB New Member

Ποσό κάνει? Τελικά τι φίλο ειναι?

8. evans

evans PB Member

Σε περιμένουμε με ανυπομονησία οσο πιο πολύς κόσμος τοσο το καλύτερο!
    Πριξτον λιγο παραπάνω και θα δεις θα το πάρεις εγω επριζα τους δικούς μου και τώρα εχω πέντε πουλιά και περιμένω έκτο! !!

9. Marilenaki

Marilenaki PB Member

70 ευρώ το τεστ δεν εχω προλαβει ακομα να το κανω λογο αυτο το χαος με τις τραπεζες που γινοταν

10. fredy

fredy PB New Member

με 25 περνεις μεσο ιντερνετρ -_-

11. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Κι εδό ιντερνετρ ίνε.

12. Marilenaki

Marilenaki PB Member

αν με 25 ευρω εσυ βρισκεις ήμερο απογαλακτισμενο μωρο μαγκια σου! :)
    εγω με αυτα που εχω προσφερει πανω στο πουλι και τις ωρες που εχω ασχοληθει τοσο το δινω!
    Εκτος αν εσυ αναφερεσαι σε νεοσσους για τάισμα οπου εγώ σε καμια περίπτωση δεν πουλαω!
    ενημερωτικα τα απλα γκρι (normal grey) ουτε καν μεταλλαξη η τιμη τους για αγρια ενηλικα πουλια ξεκιναει απο 30 -35 ευρώ!
    Βεβαια μεσα στο ιντερνετ μπορεις να βρεις προσφορες και προσφορες αναλογα τι θα παρεις και απο που!

13. Marilenaki

Marilenaki PB Member

ο μικρούλης δώθηκε ευχαριστω! :)

14. DimasYiannis

DimasYiannis PB New Member

Καλή ζωή να έχει Μαριλένα!!!

15. Myra

Καλοτυχο να ναι...

Εχασα τη ευκαιρια μου κριμα..

Μοιραστείτε

Φόρτωση...