Πρόσκληση - επείγουσα

Συζήτηση με θέμα Πρόσκληση - επείγουσα, που ξεκίνησε από georgekouk, στο Forum 'Εκθέσεις - Διαγωνισμοί - Σεμινάρια' του PetBirds, 30 Οκτ 2008.

1. georgekouk

georgekouk PB New Member

Επειδή κάτι καλό ετοιμάζω για την φετινή έκθεση,
    παρακαλώ όλα τα μέλη του φορουμ και του συγκεκριμμένου site, που ανήκουν στον ΑΛΟΠ, βασικά, αλλά και σε όποιον άλλο σύλλογο ανήκουν και επιθυμούν να συμμετάσχουν στην φετινή έκθεση του ΑΛΟΠ, να μου αποστείλουν το ονοματεπώνυμό τους, το σύλλογό τους, και το ιντερνετικο - φορουμικό, nickname τους.

Π.Χ. ΚΟΥΚΟΥΜΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Nickname: georgekouk.
    Nickname: georgekouk - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΚΟΥΜΕΛΗΣ
    ΑΛ 088.
    Ή SAKIS_X ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΕΛΑΣ
    Ε.Π.Α.Μ. EP-40

Ευχαριστώ εκ των προτέρων, όσο πιό γρήγορα τόσο καλύτερα για εσάς τους ίδιους.
    Φιλικά,
    (Δεν πιστεύω να παρεξηγηθεί ο Σάκης!)

2. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

Μόνο αυτοί που θα έχουν συμμετοχή με κάποια πουλιά ή και αυτοί που θα παραστούν σαν θεατές ;

3. dimitris

dimitris PB New Member

λαζαρου δημητρης
    nicname. dimitris
    ΕΛΚΕ 154

Καλή δύναμη Γιώργο σε ότι θες να κανείς και αποφασίσεις.

Παράδειγμα το έβαλα και δεν παρεξηγείται κανείς όταν είναι για καλό σκοπό

4. inca1099

inca1099 PB Member Article Writer

Γιώργο επειδή γνωρίζω τι καλό θα κάνεις ;) θα μπεί και φωτογραφία? Τα στοιχεία τα παραθέτουμε εδώ ή σε Προσωπικό Μύνημα? Πολλές ερωτήσεις! ;)

Τα θερμά μου συγχαρητήρια για αυτή την πρωτοβουλία που πήρες!

5. georgekouk

georgekouk PB New Member

Φωτογραφίες στο μέλλον αν πάει καλά το ενχείρημα.
    Καλό βέβαια είναι να υπάρχουν τύπου ταυτότητας,...και πρόσφατες...έτσι;
    Μάκη αναφέρομαι σε όσους είναι εγγεγραμμένοι σέ σύλλογο και μπορεί να παραστούν και ώς επισκέπτες.
    Θα προηγηθούν οι συμμετέχοντες. Όλα είναι θέμα χρόνου (ελεύθερου) δικού μου. Δικιά μου είναι και η πρωτοβουλία άλλωστε.
    Τα στοιχεία εδώ ή στη σελίδα του ΑΛΟΠ στο αντίστοιχο θέμα όπου φαίνεται και το τί θέλω να φτειάξω
    Εμφάνιση Λίστας Μελών Α.Λ.Ο.Π.
    Βέβαια θα φτειάξω το σχέδιο Β' στο post #4.
    Το επείγον είναι γιατί δεν έχω πολύ (μάλλον δεν έχω καθόλου) ελεύθερο χρόνο, και η διαδικασία δεν είναι και τόσο απλή. Αλλά μου αρέσει να τρέχω μονίμως τελικά!
    Από την άλλη δεν μπορώ να φτειάξω κάτι για κάποιον που δεν θα παρευρεθεί, έτσι δεν είναι;
    Αποκαλύφθηκα!

6. georgekouk

georgekouk PB New Member

Μάκη τι ανησυχείς; Εσύ είσαι μέσα στο..."κόλπο", ούτως ή άλλως.

Επανέρχομαι όμως γιατί έχω φτειάξει τα πρώτα 56 κομμάτια από αυτούς που θα "κατέβουν" σίγουρα, και επιθυμώ να μου γίνει γνωστό και για αυτούς που δεν με έχουν ειδοποιήσει ακόμα, για να έχω το χρόνο να τακτοποιήσω την λίστα μου.
    Σαν λίστα του Σίντλερ ένα πράγμα.
    Φιλικά,

7. georgekouk

georgekouk PB New Member

Επανέρχομαι αυτή τη φορά, για να χτυπήσω το πρώτο καμπανάκι πρίν την έναρξη της παράστασης.
    Θα ακολουθήσουν άλλα 2 μέχρι και την Κυριακή.
    Μετά λυπάμαι η παράσταση θα αρχίσει...

Μοιραστείτε

Φόρτωση...