Πρόσθετα Μπάνιου

Συζήτηση με θέμα Πρόσθετα Μπάνιου, που ξεκίνησε από aTomGR, στο Forum 'Φάρμακα - Συμπληρώματα' του PetBirds, 2 Μαϊ 2008.

1. aTomGR

aTomGR Banned

Σε ένα κατάστημα μου υπέδειξαν να πάρω το προϊόν Natural Badzout (Bath Salts by: De Scheemaecker - Amazing Animal Accessories - Pet) και να προσθέτω στο μπάνιο κάθε τόσο μια κουταλιά από αυτό.
    Με προβληματίζει όμως ότι όπου βλέπω αυτό το προϊόν απευθύνεται σε περιστέρια.
    Γνωρίζει κανείς κάτι?

2. inca1099

inca1099 PB Member Article Writer

3. aTomGR

aTomGR Banned

Μοιάζει να είναι το ίδιο. Στο δικό μου όμως γράφει 2 φορές το μήνα και για ποσότητα πολύ δύσκολα καταλαβαίνω γιατί λέει ένα καπάκι στα 20 λίτρα για μια μπανιέρα δηλαδή μισή κουταλιά του γλυκού?

4. inca1099

Ποσα ml ειναι το καπάκι?

5. aTomGR

aTomGR Banned

Η διάμετρος στο καπάκι είναι 7,5 εκ και το ύψος του 1,8
    Μία άλλη ερώτηση.
    Πολλές φορές από το νερό του μπάνιου πίνει αυτό δεν είναι επικίνδυνο?

6. inca1099

Μου βάζεις δύσκολα!χαχαχα Κάπου θα γράφει πόσα ml είναι χωρίς να χρειαστεί να κάνουμε εμείς κυβισμό ;) (πρέπει να ξέρουμε και το ειδικό βάρος του, αν δεν κάνω λάθος- δεν τα πάω πολύ καλά με αυτά). Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα που δοκιμάζουν, μιλάω πάντα για το orlux bio-bad. Κάποιος άλλος γνωρίζει το εν λόγο προιόν?

7. aTomGR

aTomGR Banned

Σ' ευχαριστώ πολύ.
    Θα πάρω τηλ μάλλον στο μαγαζί που το πήρα να μου πουν μιας που από ότι κατάλαβα είναι και εκτροφέας ο ίδιος

Μοιραστείτε

Φόρτωση...