Προταση για αγορα συσκευασμενης τροφης για καναρινια

Συζήτηση με θέμα Προταση για αγορα συσκευασμενης τροφης για καναρινια, που ξεκίνησε από alligator, στο Forum 'Διατροφή Καναρινιών' του PetBirds, 18 Απρ 2015.

1. alligator

alligator PB New Member

μπορειται να μου προτεινεται μια συσκευασμενη τροφη γιατι ειμαι αθηνα οχι πολυ ακριβη ευχαριστω

2. Nikoskrt

Nikoskrt PB New Member

3. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Είναι εξαιρετικά ακριβή ως τροφή...
    Μπορείς να ρίξεις μια ματιά εδώ και να διαλέξεις τιμή και ποσότητα που σε καλύπτουν.

4. ΙωαννηςΝος

ΙωαννηςΝος PB New Member

5. pap

pap PB New Member

xtravital ειναι πανακρινη τροφη!king και versele προσωπικα πιστευω οτι ειναι οι καλυτερες.
    θα βοηθουσε αν εγραφες τι πουλακια εχεις

6. alligator

alligator PB New Member

καναρινια

7. pap

pap PB New Member

τι καναρινια βρε...?

8. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

9. pap

pap PB New Member

παρε οποιο κωδικο θες θοδωρη απο αυτες τις εταιρειες.για μενα τον πιο οικονομικο και ολα καλα θα πανε!
    ευτυχως εχουμε και το μαρακι

10. alicedros

alicedros PB Supporter

Εγώ δίνω της Raggio di Sole και είμαι πολύ ικανοποιημένη!

11. BabisNL

BabisNL PB New Member

Για πολλά καναρίνια η XtraVital βγαίνει ακριβή. Για ένα καναρινάκι τώρα εξαρτάται....Οπότε κοίτα τι τρώει καλύτερα. Εγώ μέχρι πριν από ένα μήνα έφτιαχνα μείγμα βασισμένο σε απλούς σπόρους συσκευασμένους με προσθήκη XtraVita. Δυστυχώς διάλεγε πάρα πολύ...ιδιαίτερα τους πιό λιπαρούς σπόρους. Τώρα, του δίνω Versele - Laga Prestige Premium...Πάλι διαλέγει αλλά τουλάχιστον έμαθε να τρώει περισσότερο το κεχρί. Πάντως από θέμα τιμής η XtraVital κοστίζει διπλάσια....

12. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Παιδιά η Xtravital τι διαφορά έχει; Νομίζω περιλαμβάνει και αυγοτροφή εντός;

13. BabisNL

BabisNL PB New Member

Ακριβώς. Πάντως προτιμώ να του δίνω αυγοτροφή πιό ελεγχόμενα και home made κατά το δυνατόν.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...