Προγραμμα διαχειρισης εκτροφης

G

g-kiss

PB New Member
PB Points
8
Πόλη
Κως
Όνομα
Νίκος
Καθως σερφαριζα σε σελιδες για τους μικρους μας φιλους, επεσα σε μια που διανεμει δωρεαν ενα προγραμμα διαχειρισης εκτροφης για πουλια ολων των τυπων.Ονομαζεται (birds evolution pro).Nομιζω οτι αξιζει να του ριξετε ενα βλεφαρο,ιδιως οσοι εχετε πολλα ζευγαρια.Εχει πολλες παραμετρους απο οτι ειδα με μια πρωτη ματια.

Β

Βασιλης

PB Member
PB Points
90
Πόλη
Aθηνα
αυτό πρέπει να ψάχνετε:) http://www.birdsevolutionpro.com

G

g-kiss

PB New Member
PB Points
8
Πόλη
Κως
Όνομα
Νίκος
Τωρα το εμαθα φιλε αλλα με προλαβε ο Βασιλης.Βασιλη εσυ το χρησιμοποιεις?εχεις να κανεις καποια παρατηρηση?

Β

Βασιλης

PB Member
PB Points
90
Πόλη
Aθηνα
Είχα μια παλιότερη έκδοση (προ 5 ετίας) που νομίζω είναι το ίδιο πρόγραμα αλλά τότε απλά την δοκίμασα γιατί δεν έκανα οργανωμένα αναπαραγωγή.Αυτή την έκδοση τώρα την κατέβασα κι εγώ και θα τη δοκιμάσω από αύριο. Τώρα χρησιμοποιώ μια βάση σε Access που έχω φτιάξει. Είναι φτιαγμένη στα δικά μου μέτρα βέβαια αλλά όποιος θέλει ας μου πει mail να του τη στείλω. Αν ξέρετε και 1-2 πράγματα μπορείτε να την προσαρμόσετε στις ανάγκες σας.

inca1099

inca1099

Honored Member
PB Points
160
Πόλη
Ιωάννινα
Όνομα
Γρηγόρης
Πτηνά
Καναρίνια, Παπαγάλοι, Ιθαγενή
Κωδ.
ΕΛΚΕ FPO-E 066
Εδώ μπορείτε να δείτε μια ακόμα συζήτηση που είχε γίνει πρόσφατα με προγράμματα και διαχείρηση εκτροφής https://petbirds.gr/threads/Αρχεια-καταγραφων.2205/
Βασίλη αν μπορείς ανέβασε το πρόγραμμα να το δούμε.

Φιλικά

thanmar78

thanmar78

PB New Member
PB Points
13
Πόλη
Ρούτσι
Πτηνά
Οικόσιτα
Κωδ.
ΠΕΣΥΠ FPO-Y 004
Φίλοι έχω δει και χρησημοποιώ το zooeasy. Είναι πιο εύκολο στη χρήση του κατά τη γνώμη μου.

Β

Βασιλης

PB Member
PB Points
90
Πόλη
Aθηνα
inca1099 είπε:
Εδώ μπορείτε να δείτε μια ακόμα συζήτηση που είχε γίνει πρόσφατα με προγράμματα και διαχείρηση εκτροφής https://petbirds.gr/threads/Αρχεια-καταγραφων.2205/
Βασίλη αν μπορείς ανέβασε το πρόγραμμα να το δούμε.

Φιλικά
Το πρόγραμμα είναι περίπου 7,5 Mb οπότε λίγο δύσκολο να το ανεβάσω. Όποιος το θέλει πάντως ας στείλει PM να του πω πως θα το κατεβάσει

K

kokkino

PB New Member
PB Points
1
Πόλη
Βολος
Πτηνά
Καναρίνια
Βασιλης είπε:
Το πρόγραμμα είναι περίπου 7,5 Mb οπότε λίγο δύσκολο να το ανεβάσω. Όποιος το θέλει πάντως ας στείλει PM να του πω πως θα το κατεβάσει
Καλησπερα φιλε ..γραφεις για ενα προγραμμα εκτροφης θα το ηθελα παρα πολυ αν μπορεις να μου το στειλεις το mail μου ειναι [removed] σε ευχαριστω

Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Stavros

Stavros

Administrator
Staff Member
PB Points
1.095
kokkino είπε:
αν μπορεις να μου το στειλεις
Το birdsevolutionpro δεν κυκλοφορεί πλέον.

CarduelisAthens

CarduelisAthens

PB Known Member
PB Points
205
Πόλη
Athens,West side
Όνομα
Αντώνης
Πτηνά
Καναρίνια, Ιθαγενή
21/1/2018 ειναι η πιο ενημερωμενη εκδοση,εννοεις οτι σταματησε μετα απο αυτη την ημερομηνια Σταυρο?

γιατι και το e-shop φαινεται να λειτουργει κανονικα

Stavros

Stavros

Administrator
Staff Member
PB Points
1.095
Έχεις δίκιο. Είχε αργήσει να μου ανοίξει η σελίδα τους και θεώρησα ότι καταργήθηκε. Επομένως, πληροφορίες για το birdsevolutionpro υπάρχουν ακόμη εδώ Birds Evolution Pro | AVISYNC.