Προβλημα σε φτερουγα lovebird

Συζήτηση με θέμα Προβλημα σε φτερουγα lovebird, που ξεκίνησε από NIKOL_GOUV, στο Forum 'Ασθένειες Παπαγάλων' του PetBirds, 27 Ιουλ 2009.

1. NIKOL_GOUV

NIKOL_GOUV PB New Member

γεια σας!εχει μαδησει η μια φτερουγα στο παπαγαλακι μου.δεν ξερω εαν την μαδησε εκεινο η εχει καποιο προβλημα.που μπορει να οφειλεται αυτο?

2. NIKOL_GOUV

NIKOL_GOUV PB New Member

ξεχασα να σας πω οτι ειναι περιπου 3 μηνες αυτη η κατασταση και οτι το ειχα παει στο pet shop και το ψεκασαν για ψειρες.

3. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Μπορεις να ανεβασεις μια φωτογραφια απο το σημειο εκεινο? Το βλεπεις να τραβαει τα φτερα του απο εκει? Σε καποιον γιατρο σκεφτηκες να το πας? Οι μαγαζατορες δεν εχουν καμια δουλεια να εχουν αποψη για τετοια και καλο ειναι να μην τους συμβουλευεσαι για ιατρικα θεματα και μετα τρεχεις...;)
    Δες εδω για καποιον πτηνιατρο... https://petbirds.gr/threads/Πτηνίατροι-Ειδικευμένοι-στα-Πτηνά-Κτηνίατροι.1091/

4. NIKOL_GOUV

NIKOL_GOUV PB New Member

οχι δεν τραβαει τα φτερα του αλλα μολις παει να βγαλει πεφτουν μηπως να του ενισχυσω την διατροφη του??στο κτηνιατρο που παω τον σκυλο μου ελεγα να τηνπαω!\

5. Wind-sa

Wind-sa PB Member

οχι στο οπιο να΄ναι κτηνίατρο... στο πτινιατρο να πας... Γενικά δεν ξέρουνε πολα πράγματα για πουλιά... θα δόσεις τζάμπα τα λεφτά σου και δεν θα βοηθήσει στο πουλάκι.

Και τρέξε γρήγορα! Περίμενες 3 μήνες και δεν έκανες τίποτα???

6. NIKOL_GOUV

NIKOL_GOUV PB New Member

τα φροντιζω πολυ τα ζωα μου αλλα ακουγα διαφορους που μου ελεγαν οτι θα φτιαξει γι αυτο το καθυστερησα τοσο.εχεισ να μου συστησεις κανεναν κοντα στο γαλατσι?

7. mariah

mariah PB Member

8. NIKOL_GOUV

NIKOL_GOUV PB New Member

ευχαριστω πολυ!

9. Wind-sa

Wind-sa PB Member

Κλινική Χαλανδρίου
    Κτηνίατροι
    Κώστας Δημητριάδης - Λητώ Κριτσέλη
    Ωρες λειτουργίας Καθημερινά 11πμ-8μμ (με ραντεβού) .
    Αγίας Παρασκευής 116 Χαλάνδρι τηλ 210 6818990 http://animalclinic.gr/

Μοιραστείτε

Φόρτωση...