Που μπορώ να βρω αφρικανικο γκριζο για αγορα;

Συζήτηση με θέμα Που μπορώ να βρω αφρικανικο γκριζο για αγορα;, που ξεκίνησε από Dimitris seitaridis 1989, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 6 Απρ 2014.

1. Dimitris seitaridis 1989

Dimitris seitaridis 1989 PB New Member

γεια σας παιδια θελω να αγορασο αφρικανικο γριζο που μπωρο να βρω.?μενο γερμανια ομως

2. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Δυσκολα να σε κατευθουμε απο εδω για το που θα βρεις πουλια στη Γερμανια και μαλιστα σωστα μεγαλωμενα. Ρωτα στην κρατικη κτηνιατρικη υπηρεσια για δηλωμενες γεννες, εκει δουλευει καλυτερα το συστημα απο το λιγο που γνωριζω.

3. δεκαοχτουρα

δεκαοχτουρα PB New Member

Ειδα δυο μεγαλουσ γκριζους σε πετ σοπ στη Φιλολαου (Παγκρατι) απεναντι απο το Τζαμπο.

4. Dimitris seitaridis 1989

Dimitris seitaridis 1989 PB New Member

ok ευχαριστο

5. Stickers

Stickers PB New Member

Καλησπέρα αν έχεις κάποιο γνωστό στην Ελλάδα ζήτησε να σου στείλουν ενα αλμπουμ που λέγεται golden the jungle αυτο το αλμπουμ άμα το ολοκληρώσεις θα κερδίσεις ενα παπαγαλο η αγορασε τον. Στο λέω κανει 1500€ δεν σε συμφέρει και πολυ

6. Φοίβος

Τι λες βρε Δημητρη? :rolleyes:

7. Stickers

Stickers PB New Member

Aληθεια λέω ψάξε στα περίπτερα να το βρεις

8. Φοίβος

Ειναι αυτος σωστος τροπος για να αποκτησει κανεις ενα πουλι? Τα ζωα ειναι δεσμευση και συνειδητη αποφαση οχι βραβεια σε τυχερα παιχνιδια σε λοταριες και αυτοκολλητα στα περιπτερα. Οταν δεν μπορεις να το αγορασεις πως θα μπορεσεις να το συντηρησεις? Εγω ως τωρα εχω ξοδεψει τουλαχιστον 5 φορες παραπανω απ'οσα εδωσα για να αγορασω τα πουλια μου για τα τρεχοντα εξοδα διαβιωσης τους, τροφες, κλουβια, παιχνιδια.

9. Markos tsiftelis

Markos tsiftelis PB New Member

και την αγαπη και την τρελλα μου για τα φτεροτα μου φιλαρακια δεν την μετρησα ποτε σε χρημα οπως εκανα και κανω τα παντα για τα παιδακια μου ετσι κανω τα παντα για τα πουλακια μου(ενα μικρο συμπληρωμα στα λογια του Ανεστη που πιστευω να συμφωνησει)

10. Stickers

Stickers PB New Member

Έχετε δίκιο εγω χτες πήγα και πήρα το πουλάκι μου και του εχω δώσει οτι χρειάζεται (φαγητό παιχνίδια νερό κλουβί )

11. Markos tsiftelis

Markos tsiftelis PB New Member

και βαλε....... χρονο, αγαπη, προσοχη........:) και ισως μια παρεα να δεις αμα κανει και οικογενεια

Μοιραστείτε

Φόρτωση...