Που μπορω να βρω CD για εκμαθηση μαλινουα;

Συζήτηση με θέμα Που μπορω να βρω CD για εκμαθηση μαλινουα;, που ξεκίνησε από dimitris6971, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 9 Φεβ 2009.

1. dimitris6971

dimitris6971 PB New Member

Γεια σας παιδια, με λενε Δημητρη και ειμαι απο θεσ/νικη. Μολις γεννησε το μαλινουα μου και ψαχνω να βρω απεγνωσμενα cd για εκμαθηση. Ξερει κανεις που μπορω να βρω;

2. THODORIS1982

THODORIS1982 PB New Member

Αν ψαξεις λιγο στο internet και μπεις στη σελιδα των ΣΕΚ και του ΟΕΜ θα βρεις φωνες για να κατεβασεις.Ακομα ψαξε λιγο και στην αρχικη σελιδα του petbirds υπαρχουν sites πανω στα Μαλινουα

3. THODORIS1982

ενα για αρχη

Συνημμένα Αρχεία:

4. THODORIS1982

λιγο υπομονη και ερχονται κιαλα

5. THODORIS1982

Οι νοτες των μαλινουα.

Συνημμένα Αρχεία:

6. THODORIS1982

Νοτες Νο2 τις υπολοιπες δε μπορω να τις φορτωσω λογω του οριου του 512Κb.Σταυρο ελπιζω να μπορεις να τις προσθεσεις εσυ

7. THODORIS1982

Αφιερομενο στους λατρεις του ειδους

Συνημμένα Αρχεία:

• WS-1.rar
      File size:
      319,9 KB
      Προβολές:
      110
  8. dimitris6971

δεν το βρισκω το αρχειο [x]

9. THODORIS1982

τι εννοεις δε το βρισκεις?Ειναι μορφης quicktime το εχω ζιπαρει γιατι δε γινεται να φορτωσω τετοιου ειδους αρχειο στη σελιδα.Ξαναπροσπαθησε

10. dimitris6971

μου βγαζει οτι δεν μπορει να το βρει.μηπως πρεπει να το αποθηκευσω πρωτα και μετα να κανω ευρεση?το βρηκες απο καποια σελιδα?

11. THODORIS1982

12. kavalierost

kavalierost PB New Member

Καλημέρα

Φίλε μου, μην περιμένεις και πολλά από διδασκαλεία με τεχνικά μέσα.
    Τα καναρίνια φωνής και συγκεκριμένα τα Μαλινουά, δασκαλεύονται όσο γίνεται πιο σωστά μόνο με φυσικούς δασκάλους.
    Παρόλα αυτά δεν χάνεις και τίποτα να δοκιμάσεις, μιας και από ότι κατάλαβα δεν έχεις και άμεσο σκοπό να συμμετάσχεις σε κάποιο διαγωνισμό.
    Αν θες, μπορείς να γράψεις κάποια διεύθυνση για να σου στείλω 2.

13. dimitris6971

φιλε μου μενω Θεσσαλονίκη πες μου τι χρειαζεσαι να σου στειλω.

14. THODORIS1982

To e-mail σου εννοει.Στειlλτο στο Θεμη με pm

15. kavalierost

kavalierost PB New Member

Καλημέρα

Κάποια διεύθυνση θέλω φίλε μου.

16. Goutaki_syros

Goutaki_syros PB New Member

Συμφωνώ απόλυτα.Γενικά τα καναρίνια με φυσικό τρόπο γίνονται πολύ πιο καλά στις φωνές τους..και αξιόπιστα.βέβαια υπάρχουν και καναρίνια όχι συγκεκριμένης ράτσας που αποστηθίζουν πολύ καλά με τεχνητά μέσα 1/8.αλλα απο την εμπειρία μου μετά απο καιρό ξεχνάνε καποιες Φωνες.Οπότε εσύ αποφασίζεις...το τι θα κάνεις!Καλή επιτυχία σου εύχομαι ότι και αν κανεις...γιατι αν μπαίνεις σε αυτό τον τομέα..είναι δύσκολος και θέλει πολύ πολύ υπομονή.Καλημερα σε όλους.

17. dimitris Alex

dimitris Alex PB New Member

waterslager song cd

Έχω πάρει ένα πολύ καλό cd εδώ στη Νέα Υόρκη που ζω το πήρα από ένα site στο internet εάν το θέλεις γράψε μου μια διεύθυνση να στο στείλω. Δημήτρης

Μοιραστείτε

Φόρτωση...