Που θα βρω το τελειο κλουβι;

Συζήτηση με θέμα Που θα βρω το τελειο κλουβι;, που ξεκίνησε από xenia, στο Forum 'Φροντίδα, Εκπαίδευση Παπαγάλων' του PetBirds, 8 Ιουν 2008.

1. xenia

xenia PB New Member

Καλημέρα παίδες σε σας, στα lovies σας κ σ ό,τι άλλο πτηνό φροντίζετε!
    Θέλω βοήθεια στο πού θα βρω ένα όμορφο σπιτάκι για τη Τουτη κ τον Φρούτη. Αφού με φοβούνται και δε το βλέπω να τα βγάζω σύντομα εκτός κλουβιού θα ήθελα να τους βρω ένα σπιτάκι ευρύχωρο να χωράει πολλά παιχνίδια κ όσο γίνεται σε τιμή προσιτή. Κ να καθαρίζεται εύκολα γιατί με το τωρινό έχω βρει το μπελά μου. Περιμένω γνώμες..

φιλιά

2. ShadyLady

ShadyLady PB Member Article Writer

γεια σου Ξενια.
    θα μπορουσες εσυ να φτιαξεις ενα κλουβι οπως το θελεις...
    αν δεν θες μπορεις να βρεις στα πετ σοπ ωραιοτατα κλουβια

3. Kostas21

Kostas21 PB Member

Εγω θα σου προτεινα να πας σε καποιο πετ σοπ και να βρεις αυτο που θελεις για τα πουλακια σου!

4. Wind-sa

Wind-sa PB Member

Pigene sti megali alesida Pet Sop Pet Sity eki tha vreis diafora klouvia!

5. Katerina

Katerina PB Member

Τουτη φρουτη...αχαχαχ να' σαι καλα πολυ εξπνο!:D

6. xenia

xenia PB New Member

Ευχαριστώ παιδιά! Τι ευχαριστώ δηλαδή.. Το ξέρω ότι πρέπει να πάω σε pet shop! Κανά καλό pet shop έλεγα.. Τώρα αυτό το pet city που ειπώθηκε είναι φαρμακείο! Θα το βρω αυτό που θέλω κ θα σας στείλω φώτο εντάξει? Σας φιλώ

7. inca1099

inca1099 PB Member Article Writer

Buy Pallace 1 Double Cage (Choice of 2 Colours) from Northern Parrots το τέλειο κλουβι :) Στέλνει και Ελλάδα ;)

Πέρα απο την πλάκα δεν υπάρχει το τέλειο κλουβί, προσπάθησε να βρείς ένα που να καλύπτει σε μεγάλο βαθμό τις ανάγκες των πτηνών σου, αλλά και τις δικές σου.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...