Που θα βρω προϊόντα Versele Laga;

Συζήτηση με θέμα Που θα βρω προϊόντα Versele Laga;, που ξεκίνησε από ΙωαννηςΝος, στο Forum 'Διατροφή Καναρινιών' του PetBirds, 20 Μαρ 2014.

1. ΙωαννηςΝος

ΙωαννηςΝος PB New Member

Ξερει κανεις που θα βρω προιοντα Versele Laga , σε πειραια ή Αθήνα;

2. Pet Shop Πειραιάς | vrisko.gr
    Ειμαι απο κυπρο αλλα αν θελεις μπορεις να δεος αυτα τα πετ σοπ εχει και τηλεφωνα παρε τα κοντινα σου και ρωτα η απλα περιμενε μια απαντηση απο καποιον που ξερει σιγουρα η που μενει πειραια

3. KonWin

KonWin PB New Member

Αν δεν έχεις βρει πες μου να σου στείλω π.μ ή αν επιτρέπετε από τους κανονισμούς να το ποστάρω..

4. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Κωστα, μπορεις να πεις που θα βρει αν ξερεις. :)

5. KonWin

KonWin PB New Member

Σωστός έμπορος με καλές τιμές και εξυπηρέτηση (τα φέρνει και σπίτι) και με "φρέσκες" ημερομηνίες στα προϊόντα του.

BirdMarket.gr

6. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Με την ευκαιρία, να πω για άλλη μια φορά ότι εκτός από τις αναφορές καταστημάτων από τα οποία είστε ευχαριστημένοι, μπορείτε ελεύθερα να αναφέρετε κάποιο κατάστημα από το οποίο δεν μείνατε ευχαριστημένοι, είτε από τις συνθήκες υγιεινής που επικρατούν στους χώρους του, είτε από την ποιότητα των προϊόντων του. Και οι δύο πληροφορίες είναι εξίσου χρήσιμες για την Κοινότητά μας.

7. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Πάντως και όλα τα petcities έχουν. Τώρα σύγκριση τιμών με τα eshops δεν ξέρω.

8. ΙωαννηςΝος

ΙωαννηςΝος PB New Member

Ευχαριστω πολυ

Μοιραστείτε

Φόρτωση...