Παρουσίαση Πουπουλενια δωρακια για μενα

Συζήτηση με θέμα Πουπουλενια δωρακια για μενα, που ξεκίνησε από Φαμπιο, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 22 Ιουλ 2009.

1. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Απο το Σαββατο μεχρι σημερα εχω δεχτει πολυ ομορφα και χαριτωμενα δωρα και θελω να τα μοιραστω μαζι σας

Στην πρωτη φωτο απεικονιζεται το μωρο κοκατιλ δωρακι απο την συμφορουμιστρια μας Marilenaki...
    Την ξανα-ευχαριστω για το δωρο που εκανε στον Ρουλη κυριως,καθως θα την μεγαλωσουμε σαν πριγκιπισσα ικανη για γυναικα του πριγκηπα:DΓκεστ σταρ ο Χαρης ο οποιος την εχει συμπαθησει και εκτος απο αυτο εχει αποδειχτει μεγαλη ψωναρα!

Στη 2η φωτο ειναι το μωρο μου Budgie!Τελευταια φορα που ειχα ηταν πριν 9 χρονια και μπορω να πω οτι χαιρομαι που εχω και παλι!
    Ειναι σημερινο δωρο απο την αγαπημενη μου θεια ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ η οποια μολις μας αρεσει κατι,αμεσως θελει να μας ευχαριστησει!
    Την ξανα- ευχαριστω και αυτην λοιπον

Συνημμένα Αρχεία:

2. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Ειναι και τα 2 πολυ ομορφα.Η κοκατιλιτσα μ αρεσει παρα πολυ γιατι δεν ειναι γκρι το χρωμα της αλλα σχεδον μαυρο.Δεν ειχα ξαναδει κατι τοσο εντονο.

Το μπατζακι ειναι πολυ μικρουλη...Η φατσουλα του ειναι σκετη γλυκα.Τρωει μονο του η του δινεις κι εσυ κρεμα?

3. ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ PB New Member

αντε και περιμενω τοση ωρα να δω αν εχουν φωτογενεια γιατι απο φυσικου τους ειναι τελεια μικρουλια!και ναι το ομολογω μου αρεσει να ειναι χαρουμενοι ολοι και πουλια και ανθρωποι...χαχα!:D

4. niva2gr

niva2gr PB New Member

Είναι φανταστικά Νίκη! Αυτό το μικρό ήταν το αγαπημένο μου απο τη γέννα της Μαριλένας! Και το μπατζούλι είναι πολύ τσαχπίνικο!

5. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Φωτη μου τρωει κανονικα μονος του σπορακια...
    Εχω διαισθηση οτι θα ειναι αγορακι...

Εχεις πολυ ωραιο χομπυ:D

Αφου εμεις ειπαμε...εχουμε τα ιδια γουστα!Επαληθευεται και παλι!

6. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Νικη απο πετ σοπ το αγορασατε?Δεν εχω δει τοσο μικρο μπατζακι σε πετ σοπ και φαινεται και πολυ ημερο.

7. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Ναι εχει κι αλλα μωρακια πολλα!Ετυχε και του φεραν μωρα..
    Ειναι πολυ θαραλλεο και σκεψου δεν εχει ταιστει στο χερι αλλα ειναι τοσο μικρουλι που θα συνηθισει...

8. fragos

fragos PB Member

να σου ζησουν Νικη ειναι τελεια!

9. anatoly

anatoly PB Member

Νικη να τα χαιρεσαι! Ειναι πανεμορφα, ιδιως το μπατζακι, τρομερη φατσουλα!:)
    Μπραβο κ στις Μαριλενα κ Βαλεντινα! :)

10. mariah

mariah PB Member

Νικη ολα τους ειναι φοβερα και απολαυστικα.Ο Χαρης οντως πολυ ψωναρα.Η κοκατιλιτσα πανεμορφη και το μπατζακι πολυ κουκλι!Να τα χαιρεσαι ολα!

11. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

να τα χαιρεσε νικη!ελπιζω να ταιριαξουν με τον ρουλη!
    το μπατζακι ειναι και αυτο πολυ ομορφο...και ξεχωριστος χαρακτηρας!

12. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Νικούλα, μεγαλώνει η οικογένεια! Είμαι σίγουρη ότι θα βρουν πολλή αγάπη και φροντίδα κοντά σου! Να σου ζήσουν τα νέα σου κουκλάκια!

13. Sissy

Sissy PB Senior Member

Μπραβο στην Μεριλενα και στην Βαλεντινα για τα υπεροχα δωρακια τους στην Νικη!Παντα γερα και δυνατα!

14. melagio80

melagio80 PB Member

Να σου ζησουουουουν!
    Ειναι κουκλια και τα δυο...

15. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Nικη η κοριτσαρα σου(ονομα?) πως τα παει με τον Ρουλη?Τους κανεις γνωριμια η τα χεις μαζι?

16. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Ονομα πριν λιγο βγηκε...χεχε
    Την ειπαμε Ριτσα για να ταιριαζει καπως με το Ρουλης αλλα και απο το ξινομουριτσα γιατι δεν της πολυαρεσουν τα χαδακια αυτηνης..χεχε
    Ο Ρουλης ζηλευει οταν ειναι απανω μας και σε φασεις τις κανει επιθεσεις αλλα την προστατευουμε με το χερι και τρωμε εμεις τις δαγκωνιες!Καθως πεταει παει απανω της να κατσει στην πλατη της και φωναζει επιθετικα νομιζω..
    Αλλα κι αυτη οταν την πλησιαζει του ψιλοορμαει...
    Ειναι οι πρωτες εντυπωσεις μωρε πιστευω...
    Ο καθενας ειναι στο κλουβι του...

17. mariah

mariah PB Member

Απλα πιστευω γνωριζονται μεταξυ τους!

18. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Πολύ όμορφα όλα, η αγάπη που προϋποθέτουν, τα δώρα, τα ίδια τα πουλάκια! Μας αρέσουν πολύ και μας κάνουν χαρούμενους! Να σας ζήσουν και να τα καμαρώνετε παλιοί και νέοι ... γονείς!

19. pommerouge

pommerouge PB New Member

να σου ζησουν ειναι πολυ ομορφα !

20. kimi

kimi PB New Member

Eιναι πολυ ομορφα. Φτου σκορδα!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...