Ποσο κανει ενα ζευγαρι lovebirds;

Συζήτηση με θέμα Ποσο κανει ενα ζευγαρι lovebirds;, που ξεκίνησε από Maya the Bee, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 25 Μαρ 2008.

1. Maya the Bee

Maya the Bee PB New Member

να ρωτησω εγω ποσο κανει ενα ζευγαρι Lovebirds?βρηκα στη Λαρισα με 60 ευρω και τα δυο.ειναι καλα?τι λετε?

2. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

νορμαλ τιμη ειναι μαρια.ουτε φτηνα ουτε ακριβα,εκει γυρω παιζουν.

3. epo

epo PB New Member

οντως γυρω στα 70 το ζευγαρι...εξαρταται κ απο το ειδος!

4. Nikos_000

Nikos_000 PB New Member

κοιταξε σε κανενα συνοικιακο μαγαζι και οχι σε μεγαλο pet shop.στο λεω αυτο γιατι εγω πηρα 2 Budgies με 20 ευρο και τα δυο και σε μεγαλο petshop τα πουλαγαν 25 το ενα!επισης το ιδιο και με τα παιχνιδια και τις τροφες..

5. Maya the Bee

Βασικα στην Λαρισα δεν εχουμε καποιο μεγαλο pet shop, ολα ειναι συνοικιακα αλλα επειδη εμαθα πλεον να το ψαχνω, ρωτησα σε κανα δυο.στο ενα με ειπαν 60ευρω το ενα(!) τα οποια μου φανηκαν κ αρρωστα!επισης ρωτησα κ στην αλυσιδα pet city στην Αθηνα κ μου ειπαν 60 ευρω το ζευγαρι κ περιμενω να τα φερουν για να τα δω πρωτα.

6. aggel

aggel PB New Member

εγω πηρα το ενα με 40 ευρω.και ετοιμαζομαι να παρω και δευτερο.

7. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

60το ενα!δεν παμε καλα λεω εγω!αλλα αμα δεν εχει αλλα μαγαζια και το κανει μονοπωλιο καλα κανει!
    εγω θα σουλεγα να ξαναπας εκει και να του πεις οτι με 60 βρικες και τα 2 οχι μονο ενα να δω τι θα σου πει!
    και για να μαθει οτι με το να κανει τετοιες... ,χανει πελατες!

8. Maya the Bee

το χειροτερο ηταν οτι τα πουλια φαινοταν αρρωστα!κ απο θεμα καθαριοτητας..αστα να πανε!

9. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

αυτο ειναι το βασικοτερο... καλυτερα νομιζω να περιμενεις λιγο και να μην βιαστεις! ελα καμια βολτα στη διπλανη σου πολη μπορει να βρεις κατι. Μου κανει εντυπωση που δεν εχετε πετ σοπ μεγαλα. Εδω εχουμε δυο αρκετα μεγαλα το ενα γνωστης αλυσιδας και το αλλο ακομη πιο μεγαλο σε εκταση και πολλα συνοικιακα.

10. Maya the Bee

Ανεστη βρηκα με 60 ευρω το ζευγαρι σε αλλο μαγαζι στην Λαρισα αλλά κ στην Αθηνα.οσο για την βολτα στην διπλανη πολη..σιγουρα θα ερθω αλλα για ουζακια κ μεζεδες που ειναι σουπερ:pρρΡρΡρΡρ

11. Wind-sa

Wind-sa PB Member

Osa ki na kostizei...an vlepete oti to Pet katastima einai vromiko me polla arosta poulakia, kalitera na mi parete... oso ftina na einai...mi pernete...

12. Maya the Bee

Συμφωνω!:))

Μοιραστείτε

Φόρτωση...