Πολύχρονος Δημήτρη!!!

Συζήτηση με θέμα Πολύχρονος Δημήτρη!!!, που ξεκίνησε από Georgina, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 7 Αυγ 2007.

1. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Φίλε Δημήτρη-ΠΑΟΚΙ απο το Πολύχρονο, σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι πολύχρονος και Χαρουμενα γενέθλια! Είθε ο σπόρος των στόχων σου να γίνεται πάντα αντάξιος καρπός των προσδοκιών σου!

2. niktaoys

niktaoys PB New Member

Δημήτρη πολύχρονος φίλε, ότι επιθυμείς και πάντα με υγεία. Άντε σύντομα και με τον υιό. ;)

3. mactas

mactas PB New Member

Φίλε Δημήτρη σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου να είσαι πολύχρονος, να τα χιλιάσεις και να είσαι πάντα ευτυχισμένος εσύ και η οικογένεια σου. Άντε και του χρόνου να γιορτάσεις τα γενέθλια σου μαζί με τον γιόκα σου.:D

4. muthos

muthos PB New Member

Φιλε Δημητρη πολυχρονος να τα χιλιασεις οτι επιθημεις να γυνει πραγματηκοτητα και πανω απο ολλα υγεια σε εσενα και την οικογενεια σου

5. Isidoros

Isidoros PB New Member

Φίλε Δημήτρη πολύχρονος και πάντα με υγεία.Ότι επιθυμείς να πραγματοποιειθεί

6. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Χρόνια πολλά φίλε Δημήτρη, σου εύχομαι ό,τι επιθυμείς!
    Άντε, με το καλό να 'ρθει και ο γιος και να δει και κανά πρωτάθλημα. Λέμε τώρα... :)

7. Katerina

Katerina PB Member

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΝΕΙΣ

8. tasakla4

tasakla4 PB New Member

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΠΟΘΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙΣ
    ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ

9. sennacostas

sennacostas PB New Member

Χρονια πολλα και απο εμενα
    Δεν εχω ξεχασει οτι κατι χρωσταω
    θα τα πουμε

10. paoki72

paoki72 PB New Member

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ FORUM(ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΖΙΝΑ,ΣΟΦΙΑ).ΤΟ ΚΕΡΑΣΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ(ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ).

Μοιραστείτε

Φόρτωση...