Πληροφοριες για κοκατιλ

Συζήτηση με θέμα Πληροφοριες για κοκατιλ, που ξεκίνησε από Billy, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 22 Ιουν 2008.

1. Billy

Billy PB New Member

Γειά σας παιδια...Σκοπευω να πάρω ενα κοκατίλ...Ξέρω αρκετα για τα πανέξυπνα αυτά πλάσματα... Αυτό που δεν ξέρω είναι πως αναγνωρίζουμε το φύλλο...Εχω διαβάσει αρκετα ποστ αυτο όμως δεν το βρήκα...οποιος μπορει ας μου απαντήσει...

Ευχαριστώ πολύ

2. Πόπη Μπού

Πόπη Μπού PB New Member

3. Billy

Billy PB New Member

αν και δεν πολυκαταλαβα καθως οπως φαινεται δεν ειναι ευκολο οπως στα παπαγαλακια, ευχαριστω παρα πολύ

4. Πόπη Μπού

Πόπη Μπού PB New Member

διαβασες ολο το post?

5. Billy

Billy PB New Member

ναι το διαβασα

6. Πόπη Μπού

Πόπη Μπού PB New Member

σου προτεινω
    Το Κοκατίλ Οδηγός ιδιοκτήτη
    Συγγραφέας: Rach Julie
    Εκδότης: Βασδέκης
    Έτος έκδοσης: 1999

7. Wind-sa

Wind-sa PB Member

...an skopeveis na pareis mikro Cockatilaki eos 2 minon thanai poli diskolo na katalaveis to folo tou... Mono poli emperoi mporoune na to katalavoune...

Exeis skefti kala gia agora Cockatiel?? Ksereis oti fonazoun pio dinata apo ta Budgie?
    Me ti skopo theleis na to pareis? Gia na geinei o kaliteros filos sou h na to zeygarosis sto mellon? Mikro h Megalo theleis na pareis?

8. Billy

Billy PB New Member

οκ...τωρα λιγο καλύτερα.. ευχαριστω πολύ...

9. Billy

Billy PB New Member

συγγνωμη αργησα να το στείλω...θέλω να πάρω μικρό οσο πιο μικρο μπορώ για να το κάνω φίλο μου...εχω πολυ ελευθερο χρονο και το έχω σκεφτει καλα...αργοτερα ισως το ζευγαρωσω...

10. Πόπη Μπού

Πόπη Μπού PB New Member

δεν κανει τιποτα...αν ψαξεις και λιγο ακομα στην αναζητηση κατι παραπανω μπορεις να βρεις.φιλια:)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...