Παρακολουθήστε τα καταπληκτικά budgies

Συζήτηση με θέμα Παρακολουθήστε τα καταπληκτικά budgies, που ξεκίνησε από jamieo, στο Forum 'Φωνές Πουλιών, Βίντεο, Φωτο' του PetBirds, 18 Φεβ 2009.

1. jamieo

jamieo PB Member

παρακολουθήστε την καταπληκτική Budgies!

Fun with Budgies - Video

:D :D

2. theo40gr

theo40gr PB New Member

καταπληκτικα δεν φανταζομουν κατι τετοιο

3. anatoly

anatoly PB Member

χαχα!:p πανεμορφα!:), ελπιζω να διασκεδαζουν κ τα ιδια!

4. dimitra_1980

dimitra_1980 PB New Member

Χα χα χα τρέλλα είναι η μπατζοπαρέα!

5. Yasmin

Yasmin PB Member

Καταπληκτικά! Αυτό πιστεύω είναι και μια απόδειξη για μερικούς που λένε "θέλω παπαγάλο που να μιλάει""θέλω παπαγάλο που να είναι έξυπνος, να μαθαίνει κόλπα". Όλα τα παπαγαλιοείδη είναι ιδιαίτερα, το καθένα με τον τρόπο του, αλλά σίγουρα όλα είναι εφυή, αρκεί ο καθένας να ασχοληθεί κατάλληλη μαζί τους! :D

6. ntiko

ntiko PB New Member

καταπληκτικα πουλια κ ο τυπος φοβερος με πολλες ωρες εκπαιδευσης σιγουρα

7. Mpikis

Mpikis PB New Member

ΝΑ ρώτησω τώρα εγώ κάτι?Σε αυτού του είδους την εκπαιδευση να φανταστώ οτι τα πουλία εδω ΔΕΝ κακοπιούνται όπως οι ελέφαντες στο τσίρκο...Εχουν μια τελείως διαφορετική μεταχείρηση...Πιστεύω πως ναί γιατι δεν αντιλαμβάνονται την τιμωρία...

8. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Jamie, ξεκαρδιστικό το βιντεάκι με τα πανέξυπνα και σκανταλιάρικα πλασματάκια...:D Να ηξερες μόνο σε τί μπελάδες με έβαλες , μιας και ο γιός μου θέλει να φτιάξουμε παιδική χαρά με τσουλήθρα για τα παπαγαλάκια μου... Αλλο που δεν θέλω και εγω δηλαδή...:D

Να σαι καλά!

9. artist

artist PB New Member

Θα μας τρελάνει ο παππούλης:DΆλλοι ένα κάτσε σε σκύλο δεν μπορούν να μάθουν και αυτός...Μπράβο του

10. evaluieva

evaluieva PB Member

απιστευτος κ αυτος κ τα

---------------------))))---------------------

ευχαριστουμε πολυ jamie για το βιντεο :D))))

11. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

!Jamie σ' ευχαριστούμε για το φανταστικό parrot show!

12. jamieo

jamieo PB Member

Είναι καταπληκτικό το τι αυτά τα μικρά πουλιά μπορούν να κάνουν. Θα συνεχίσει το γέλιο όταν βλέπω αυτό το βίντεο. :D

13. Φαμπιο

Φαμπιο PB Member

Τα θελω ολα δικα μου...:cool:

Ειναι κακο???:p

Αλλα οντως...δεν νομιζω να κακοποιουνται ετσι?Τι λετε?

14. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Θέλω να πιστεύω πως όχι. Άλλωστε αν είχαν κακοπεράσει, δεν νομίζω να πλησίαζαν ΚΑΝ τον τύπο που τα έχει. Δεν διέκρινα κάποια ένδειξη φόβου σε όλο το βίντεο και είναι πουλιά που δείχνουν τον φόβο τους με το παραμικρό.

15. niva2gr

niva2gr PB New Member

O τύπος είναι ΦΟΒΕΡΟΣ! Και τα παπαγαλάκια το καταδιασκεδάζουν! Αν τον φοβούνταν πολύ απλά δεν θα έκαναν τίποτα. Δεν προλάβαινε καλά-καλά να βάλει τις σκαλίτσες στη θέση τους και αυτά ορμούσαν αμέσως. Πάντως έμεινα με το στόμα ανοιχτό όταν είδα το κόλπο με τη ρόδα!

16. mariah

mariah PB Member

Παρα πολυ καλο το parrot show Jamie.Σ'ευχαριστουμε!Κανενας παπαγαλος δεν ειναι ανοητος.Αν ασχοληθουμε μαζι του με αγαπη μπορουμε να κανουμε πολλα πραγματα.

17. ΤΣΙΠΙΡΙΚΙ

ΤΣΙΠΙΡΙΚΙ PB New Member

Eιναι καταπληκτικα! Πανεμορφα και πανεξυπνα! Ωραιο videο. Ευχαριστουμε.

18. thanasis

thanasis PB New Member

Το βλέπω καταπληκτικό και εγώ αλλά μου θύμισε και εμένα αρκετά το τσίρκο.
    Σαν να βλέπω έναν θηριοδαμαστή με τις τίγρεις του.
    Μήπως όταν βλέπουμε τις τίγρεις να κάνουνε τα απίστευτα σκιτσάκια καταλαβαίνει κανένας ότι κακοπερνάνε? (ή τα άλογα ή οι αρκούδες ή οι φώκιες).

Μοιραστείτε

Φόρτωση...