Παραγγελια αυγων cockatoo

Συζήτηση με θέμα Παραγγελια αυγων cockatoo, που ξεκίνησε από EFTHIMIS, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 25 Ιαν 2009.

Κατάσταση Θέματος:
Κλειστό.
  1. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

παιδια παρηγγειλα αυγα cockatoo μεσω internet!

2. Yasmin

Yasmin PB Member

Απάτη μου μυρίζει η υπόθεση...:rolleyes:
    Από που τα παράγγειλες;;; Από ποιά χώρα εννοώ...

3. inca1099

inca1099 PB Member Article Writer

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 14 Ιουλ 2016
  4. rancho papagayo

rancho papagayo PB New Member

..και κάνουν μια ομελέτα!απλά στο τηγάνι δεν θέλει πολύ λάδι!

5. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

απο καμερουν!εχουν παραγγειλει ξανα και ειχαν βγει τα 6 απο 10!

6. rancho papagayo

αυτάπου βγήκαν ήταν κακατούα ή...σαλαμάνδρες???αμα είναι να πάρω κ εγω..μην κάθομαι και παιδεύομαι άδικα!

7. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

κανε υπομονη περιμενουμε να τελειωσουν τα σκηνικα με τους αγροτες και τα παραγγελνουμε!εγω προσωπικα παρειγγειλα 2palm και 2mollucan!

8. Greek yorkshire

Greek yorkshire PB Member

ειπες την μαγικη λεξη καμερουν! οχι 6 στα 10 αλλα 6 στα 100000000000000 να ειναι αληθεια αυτο που σου ειπαν!

9. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

οσο για την ερωτηση σου πριν,βγηκαν 3κοκατουα 2ζακο και ενα δεν γνωριζω την ρατσα ηταν απο αυτα που εχουν πολυ μεγαλο ραμφος!

10. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Aν δεν εκανες ακομη την παραγγελια, εννοω να πληρωσες, καλυτερα να το ξανασκεφτεις αν θελεις να πεταξεις τα λεφτα σου, διοτι οπως σου λενε ολοι προκειται περι απατης. ;)

Μπορω να ρωτησω ποσο πουλανε οι "επιτηδιοι" ενα αυγο palm cockatoo?

11. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

τον εναν κοκατουα τον εχει φιλος μου και αυτος ο ιδιος εκανε την εισαγωγη!τωρα για το ρισκο που περνω αυτη τη φορα θα ξερουμε μετα τις απεργιες!

12. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

εχει διαφορες τιμες απο 50εως 95 ευρω ανλογα το ειδος!

13. rancho papagayo

α χα, μα κι αυτοί οι αγρότες τώρα βρήκαν..έλεος πια..εγώ μόλις τελειώσει η φάση με αυτούς λέω να παραγγείλω σπεματοζωάρια grey από Κονγκό ;;πάντως έχω κι εγώ palm να σου στείλω..χωρίς black βέβαια.

14. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

κοιτα αν ειναι να ειρωνευεσαι σταματαμε εδω την συζητηση!

15. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

κοιτα αν ειναι να ειρωνευεσαι σταματαμε εδω την συζητηση καλυτεχνη!

16. rancho papagayo

Ε μα τι να πω μ αυτά που ακούω..κατ αρχήν σε πόσο χρονικό διαστημα θα φτάσουν τα αυγά εδώ? ποιός θα τα μεγαλώσει απο 1 μέρα? ξέρεις πως γίνεται? τι τα πέρασες τα black palm? καναρινάκια???(καλυτεχνη) αυτό τι θα πει?

17. Yasmin

Yasmin PB Member

Ας πάρουμε το ενδεχόμενο "να είναι αλήθεια".. Θεωρείς τον εαυτό σου έμπειρο αρκετά για να μεγαλώσεις τα μωρά που βγουν; Που δεν πρόκειται, αλλά λέμε.. Έχεις ήδη ένα αρκετά απαιτητικό πουλί από πολλές απόψεις και δεν είσαι καθόλου έμπειρος για της ανάγκες του. Ενημερώσου πώς να φροντίζεις σωστά αυτό το πουλί που έχεις και άσε τα υπόλοιπα..

18. rancho papagayo

εχεις εσύ incubator?,brooder? ξέρεις τις πρώτες 24 'ωρες τι πρέπει να περιέχει αυτό που ταιζουμε ενα black palm?

19. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

το πουλι το φροντιζω μια χαρα!τελος συζητησης!

Μοιραστείτε

Κατάσταση Θέματος:
Κλειστό.
Φόρτωση...