Παπαγαλακι Lovebird, τα βασικα που πρεπει να γνωριζω

Συζήτηση με θέμα Παπαγαλακι Lovebird, τα βασικα που πρεπει να γνωριζω, που ξεκίνησε από Alexandros K, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 18 Οκτ 2015.

1. Alexandros K

Alexandros K Banned NFB

Καλησπερα στην ομαδα. Χθες μετα την απωλεια που ειχα απο το καναρινι μου θελησα να παρω ενα Lovebird μιας και θελω εναν μεσαιο μεγεθους παπαγαλο για συντροφια και δεν ξερω πολλα γι αυτο αλλα θελω να ενημερωθω πριν αγορασω. Τα φωτα σου maria p .

2. Myra

Myra PB Moderator Staff Member

Το αρθρο για τα lovebirds το εχεις διαβασει?

Υπαρχουν πολλες πηγες που μπορεις να ενημερωθεις και αν εχεις συγκεκριμενη απορια να την εκφρασεις... ετσι γενικα δεν ξερω τι ακριβως θα ηθελες να μαθεις.

3. alicedros

alicedros PB Supporter

Ξεκίνα διάβασμα Αλέξανδρε! Ξεκοκκάλισε όλα τα θέματα του φόρουμ περί Lovebirds!

4. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Τι έγινε Αλέξανδρε; Αγόρασες τελικά πουλάκι που σκεφτόσουν;

5. Alexandros K

Alexandros K Banned NFB

Μαρια εχει γινει αυτο που δεν ηθελα. Ο κουνιαδος του πατερα μου ειχε βγαλει καναρινια το καλοκαιρι και θελει να μου δωσει ενα, ο ξαδερφος της μαμας μου πηρε φετος τα Χριστουγεννα ζευγαρι Λουγαρα απο το Βελγιο και του βγαλανε και θελει να μου δωσει και κεινος, ο πατερας μου μου λεει κανε οτι νομιζεις και η μανα μου το ιδιο. Σκεφτομαι να παρω ενα απο τα δυο η το λουγαρο η το καναρινι γιατι και αυξηθηκαν οι δραστηριοτητες μου και αν παρω παπαγαλο θα εχω προβληματα με τις ωρες. Τωρα θα δουμε θα βαλουμε τις προτασεις στο τραπεζι και θα αποφασισουμε.:confused:

6. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Ό,τι αποφασίσεις καλώς καμωμένο και να το χαίρεσαι!!!

7. Alexandros K

Alexandros K Banned NFB

Φχαριστω Μαρια αλλα τι θα κανω τι θα κανω που ολο ανακαλυπτω και ολο και ποιο ομορφα πουλακια και θελω να τα εχω αλλα δυστηχως πρεπει να χω μονο ενα

Μοιραστείτε

Φόρτωση...