Παπαγαλάκι που έχει χάσει πούπουλα

Συζήτηση με θέμα Παπαγαλάκι που έχει χάσει πούπουλα, που ξεκίνησε από φιλοιστρον, στο Forum 'Ασθένειες Παπαγάλων' του PetBirds, 24 Φεβ 2009.

1. φιλοιστρον

φιλοιστρον PB New Member

Γεια σας...
    έχω αναφέρει ξανα για το πρόβλημα που αντιμετωπίζει εδώ και καιρό το παπαγαλάκι μου... είναι 5 χρονων και ενάμιση χρόνο πριν όταν χασαμε την συντροφό του, τον άφησα μόνο για 8 μήνες καθώς δεν ήξερα ότι έπρεπε να πάρω ένα νέο. έτσι άρχισε να χάνει πούπουλα, και τώρα πια παρόλη την συντροφια του, τα πούπουλα δεν ξαναφυτρώνουν... έχει μείνει ο καημένος φαλακρός... σας επισυνάπτω μια φωτο του με την νέα του σύντροφο...πείτε μου την γνώμη σας αν μπορείτε...

Συνημμένα Αρχεία:

2. Katerina

Katerina PB Member

Ισως καποιο σκευασμα αντι-στρες η και πολυβιταμινες του εκαναν καλο...;))

3. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

4. tattos69

tattos69 PB New Member

Έχω και εγώ ένα Lovebird και σήμερα παρατήρησα οτι έχει χάσει και αυτό πούπουλα! Θα φροντίσω να του έχω πιο καθαρό το κλουβί του και να του δώσω και βιταμίνες! Στην περίπτωση όμως που είναι κάποιος ιός επικίνδυνος για τον άνθρωπο?

5. inca1099

inca1099 PB Member Article Writer

https://petbirds.gr/threads/Ποιες-αρρώστιες-των-πουλιών-είναι-επικίνδυνες-για-τον-άνθρωπο.3664/ Ρίξε μια ματιά στο παρακάτω.

6. tattos69

tattos69 PB New Member

Ευχαριστω! παω να ενημερωθω! μακαρι να μην εχει τιποτα σοβαρο ο μητσαρας μου !

Μοιραστείτε

Φόρτωση...