Παπαγάλος σε βενζινάδικο;

Συζήτηση με θέμα Παπαγάλος σε βενζινάδικο;, που ξεκίνησε από Pegasos1982, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 10 Ιουν 2008.

1. Pegasos1982

Pegasos1982 PB New Member

Σήμερα είδα σε ένα βενζινάδικο ένα κλουβί με ένα παπαγάλο και μου έκανε εντύπωση που το είχε πάνω από την αντλία. Το πουλί δεν θα έχει πρόβλημα με τις αναθυμιάσεις; Το βενζινάδικο βρίσκεται στην οδό Λένορμαν με κατεύθυνση προς Αθήνα πριν το Α. Κωνσταντίνο.

2. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Kαι να μην ειχε ως τωρα σιγουρα θα αποκτησει αναπνευστικα προβληματα και δεν υπαρχει περιπτωση να ζησει οσο ειναι το προσδοκιμο ζωης για το ειδος του οποιο και αν ειναι...

3. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

:eek:Τόση ανευθυνότητα βρε παιδί μου;Σταμάτα και πες κάτι στον ιδιοκτήτη μπορεί να σε ακούσει.

4. valantis1

valantis1 PB New Member

Εδω στους ανθρωπους απο τις αναθυμιασεις καιγονται εγκεφαλικα κυτταρα φαντασου τι θα παθει ο παπαγαλος.

Κριμα...

5. vendetta

vendetta PB New Member

ενταξει μην γινεται θεμα,κατσε και εξηγησε του οτι μπορει να του προκαλεσει κατι η αναθυμιαση κι ας ελπισουμε πως θα το καταλαβει.

6. lizard

lizard PB Member Article Writer

και εγω αυτο προτεινω να πας και να πεις στον βενζινα οτι το πουλακι εκει που το εχει θα πεθανει και ισως καταλαβει οτι πρεπει να το αλλαξει μερος.

7. Kostas21

Kostas21 PB Member

Συμφωνω!

8. Wind-sa

Wind-sa PB Member

Kai ego ksero ena venzinadiko me ena Macao pou kathete sto stant...Stin leoforos Athinas...anevenontas tin proti gefeira apo tin Omonia...stin aristeri pleura...Den ton ida ton Papagalo apo konta...omos nomizo einai poli vromiko to kaimeno...apo ola ta aytokinita pou pernane dipla...Apo myrodia kai zesti...kaimeno to pouli...

9. giorgosalf

giorgosalf PB New Member

krima krima to papagalaki

10. MyriamK

MyriamK PB New Member PBCP Contributor

Τον είδα κι εγώ περνώντας με το αμάξι...Μια ροζέλλα είναι..:(

11. iakovos

iakovos PB New Member

Οσο ανέστιτος και να είναι αμα του μιλησεις σίγουρα θα καταβαβει...
    δεν έχεις να χασεις τιποτα.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...