Παπαγάλος κονούρα Green Cheeked - (Pyrrhura molinae)

1. Greek yorkshire

Greek yorkshire PB Member

Νέο Άρθρο από Greek yorkshire με τίτλο: Παπαγάλος κονούρα Green Cheeked - (Pyrrhura molinae)

Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο εδώ...

2. inca1099

inca1099 PB Member Article Writer

Ιππότη της ασφάλτου βλέπατε?

Και μερικές φωτογραφίες:

Συνημμένα Αρχεία:

3. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

συγνωμη που το γραφω εδω...αλλα μπορει καποιος να μας πει για την nanday conure?

4. Greek yorkshire

αγγελε η nanday δεν εχει σχεση με την green cheeked. ανηκει στο γενος aratinga και τα πουλια αυτα ειναι λιγο φασαριοζικα σε σχεση με το green cheeked. διαβασε αυτο Nanday Conure, Aratinga nenday θα σε βοηθησει

5. Greek yorkshire

θα ηθελα την γνωμη σας για το συγκεκριμενο βιντεο ;

.

εχω την εντυπωση οτι κατι δεν παει καλα. ειναι εκκολαπτικη μηχανη? το ενα πουλακι ειναι νεκρο?

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 25 Αυγ 2016
  6. Greek yorkshire

ερωτευτηκα!

σε μια αναζητηση μου για πουλι μου εστειλαν αυτην την φωτογραφια με τα τρια πουλακια! ναι,ναι τα τρια πουλακια καθονταν! αυτο ηταν , ερωτας με την πρωτη ματια! σημερα το πρωι εκλεισα το ενα απο αυτα και θα το παραλαβω την πεμπτη το πρωι! ειναι yellow sided ,ενα υποειδος του green cheeked conure το οποιο "αντικειμενικα" ειναι πανεμορφο!

Συνημμένα Αρχεία:

7. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Δημήτρη με το καλο να το δεχτείς! Περιμένουμε όχι μονο φωτογραφίες αλλά να μοιραστείς μαζί μας την εμπειρία σου απο την συμβίωσή σας!

8. mariah

mariah PB Member

Δημητρη πανεμορφα ειναι!Περιμενουμε ειδικη παρουσιαση!Εξημερωμενο θα ειναι?Αν επιτρεπεται ποσο το πηρες και απο που?(Αν θελεις στειλε και πμ).Να σου ζησει!

9. Greek yorkshire

ευχαριστω πολυ κοριτσια! ειναι 6 μηνων και ηρεμος,ταισμενος στο χερι και γλυκας!πηρα το κλουβι μεταφορας του σημερα στο οποιο θα μενει τους καλοκαιρινους μηνες που θα ανεβοκατεβαινουμε Αγκιστρι και απο Σεπτεμβρη θα παρουμε το κανονικο του!

10. Dimitris1973

Dimitris1973 PB New Member

Δημητρη ειναι απο τα ποιο ομορφα πουλια που εχω δει...
    υπαρχει στην ελλαδα?
    απο που το εκλεισες ?τιμη?
    αν μπωρεις να πεις..

11. Greek yorkshire

ναι υπαρχει στην ελλαδα! απο την Ροδο θα ερθει το πουλι, και ναι ειναι απο τα πιο ομορφα και ησυχα πουλια!

12. Greek yorkshire

σε τετοιο ωραιο περιβαλλον πως να μην κανεις συνεχεια το μπανακι σου . ωραιος χορος για παιχνιδι και η μπανιεριτσα καλογουστη,τελειο!

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 25 Αυγ 2016
  13. jim23

jim23 PB New Member

Τι τιμή είχε αν επιτρέπεται???( ΑΝ θέλεις στείλε πμ)

Υ.Γ ΚΑΙ ΆΛΛΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΌΜΕΝΟΣ:p

14. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Ποιον ρωτάς?

15. jim23

jim23 PB New Member

Συγγνώμη παραβλέψει μου ρωτάω τον Greek yorkshire .

16. jim23

jim23 PB New Member

Ο Greek yorkshire δεν εχει παρει την κονουρα???

17. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Το θέμα είναι παλιό ο Παναγιώτης ασχολείται τώρα με καναρίνια yorkshire. Δεν ξέρω αν έχει την κονούρα ακόμα. Οι τιμές τους πάντως έχουν μεγάλη απόκλιση. Μπορεί να βρεις από 250-300 ευρώ έως 500 και...

18. jim23

jim23 PB New Member

Ευχαριστώ!!!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...