Παρουσίαση Παιχνιδι στον "παιδότοπο"

Συζήτηση με θέμα Παιχνιδι στον "παιδότοπο", που ξεκίνησε από Georgina, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 5 Οκτ 2009.

1. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Πριν αρκετο καιρό η Βασιλική μου χάρισε εναν πανεμορφο χειροποίητο "παιδότοπο" για να μικρά μου Budgie.Aξιώθηκα επιτέλους να δωσω την χαρα στα πουλάκια μου να περάσουν ευχάριστα λίγες ωρες και εκεινα αδραξαν την ευκαιρία και το κατευχαριστήθηκαν.

Συνημμένα Αρχεία:

2. melagio80

melagio80 PB Member

Καταρχας να πω πως το ζευγαρακι ειναι τρελα ερωτευμενο...
    Βλεπω πως τελικα τον χαιρονται τον παιδοτοπο τους!

3. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

:D Ιωάννα μου , το "ζευγαράκι " μου ειναι δυο αρσενικά αδερφάκια :DΕιναι σκέτη απολαυση να τα βλεπει κανείς να ξύνονται με τις ωρες και μαλιστα να δειχνουν πως δεν ενοχλούνται καθόλου απο τον αδιάκριτο φακο που ζουμάρει επάνω τους.

4. melagio80

melagio80 PB Member

Σοβαρα???
    Δεν προσεξα οτι εχουν το ιδιο φυλλο μιας και τα ειδα ετσι κοντα και αγαπημενα!
    Ειναι κουκλια,πολυ ομορφα...

5. Zelda

Zelda PB New Member

τελεια ειναι ολα τους να τα χαιρεσαι.

6. Sissy

Sissy PB Senior Member

Πανεμορφα τ'αγορια!(εγω εχω αδυναμια στον μεγαλυτερο:Big Grin:) Καταπληκτικος ο παιδοτοπος της Βασιλικης και με εξαιρετικες λεπτομερειες!Ευχομαι να περνανε ευχαριστα την ωρα τους εκει, παιζοντας παντα αγαπημενοι Georgina

7. douke

douke PB New Member

"με λενε ναμ ναμ και ΖΗΛΕΥΩ θελω και γω παιδοτοπο να παιζω οπως
    αυτοι οι ομορφοι φιλοι (γιατι μου λενε συνεχεια οτι εσυ εισαι καναρινι
    και τα καναρινια δεν παιζουν;"

8. jamieo

jamieo PB Member

είναι μια ωραία παιδική χαρά! Ελπίζω ότι Budgies σας έχουν πολλή διασκέδαση με αυτό! :D

9. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Πολύ γλυκά & τρυφερά τα Budgies με εντυπωσιακά χρώματα ζωντανεύουν & απολαμβάνουν τον ωραίο παιχνιδότοπο! Όλα όμορφα, χαρούμενα, διασκεδαστικά!

10. kdionisios

kdionisios PB New Member

Πανεμορφα ειναι τα μικρακια και φαινεται να απολαμβανουν την ωραια κατασκευη της Βασιλικης;)

11. kwnstantina

kwnstantina PB New Member

Μπράβο στη Βασιλική για την φοβερή κατασκευή της και στην Τζωρτζίνα για τα πανέμορφα bugάκια της...Είναι πανέμορφα στον εξίσου όμορφο παιχνιδότοπό τους... Όλο λέω και γω πως θα φτιάξω έναν και ποτέ δεν φτιάχνω...

12. σας ευχαριστω παρα παρα πολυ,χαιρομαι πολυ που το χαρηκαν τα πανεμωρφα ζουζουνακια τησ τζωρτζηνασ ,
    τζωρτζινακι να εισαι καλα κ να εχεισ πολυ ελευθερο χρονο για να βγαζεισ τα πουλακια κ να το απολαμβανουν!

13. mariah

mariah PB Member

Πανεμορφα ολα τα μπατζακια!Χαιρονται ολα τον παιδοτοπο!Ενα μεγαλο μπραβο στη Βασιλικη για τον ομορφο παιδοτοπο!

14. Wind-sa

Wind-sa PB Member

τι πανέμορφα πουλάκια είναι! Με για το καινούριο σας παιδότοπο! ¨) Να τα χαίρεσαι!

15. kimi

kimi PB New Member

Kαι ο παπαγαλοτοπος ειναι ωραιος ...αλλα κ τα μικρα σκετη γλυκα. Να σου ζησουν!

16. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Λένε πως μία φωτογραφία αξίζει όσο χίλιες λέξεις... Αυτές οι φωτογραφίες δείχνουν τι μπορεί να πετύχει το μεράκι και η αγάπη! Ένας άψογα φροντισμένος παιχνιδότοπος για άψογα φροντισμένα κι ευτυχισμένα πουλάκια! Ένα μεγάλο μπράβο και στις δυό σας!

17. Victoria

Victoria PB New Member

Ο "παιδοτοπος"ειναι τελειος και τα μικρα ειναι απιστευτα :D

Μοιραστείτε

Φόρτωση...