Παει ο αγαπημενος μου καρδερινος

Συζήτηση με θέμα Παει ο αγαπημενος μου καρδερινος, που ξεκίνησε από vaggos, στο Forum 'Ασθένειες Ιθαγενών Πουλιών - Υβριδίων' του PetBirds, 2 Οκτ 2008.

1. vaggos

vaggos PB New Member

Παει ο αγαπημενος μου καρδερινος:(ηταν απο τα καλιτερο πουλι που ειχα ...μου λειπει απιστευτα...το μονο που μπορω να κανω ειναι να σας στειλω μια ηχογραφιση του να το εχετε και εσεις...:(

2. Πόπη Μπού

Πόπη Μπού PB New Member

λυπαμαι πολυ

3. Μαιρη

Μαιρη PB Member

Λυπάμαι για την απωλειά σου... Κουράγιο... :(

4. Λυπαμαι φιλε μου , κριμα το πουλακι. Ξερεις την αιτια ? Καποια παρατηρηση σου ισως να βοηθησει πολλους.

5. vaggos

vaggos PB New Member

επιθεση απο αλλο πουλι μαλλον, το ειδα σχεδον χωρις κεφαλι...σκετη φρικη

6. Φανή

Φανή PB New Member

το καημενάκι! πρέπει να τα προστατεύουμε με κάποιο πλέγμα, ψάξε στο forum έχουν γίνει συζητήσεις γι αυτό το θέμα, ίσως αν κάνεις τώρα κάτι να μπορέσεις τουλάχιστον να προστατέψεις τα υπόλοιπα πουλιά σου

7. Smokie

Smokie PB Member

Λυπάμαι πολύ φίλε μου :(

8. Kostas21

Kostas21 PB Member

Λυπάμαι πολύ :(

9. 11panos04

11panos04 Banned

Φιλε vaggo,ισως εχω την απαντηση σου στο προβλημα σου,οντας στην ιδια θεση με σενα πολλες φορες(μου φαγαν καρδερινες ,καναρινια,φλωρους,σκαθια)με επιθεσεις κ απο αερος κ απο εδαφους.Γι αυτο εφτιαξα κατι απλο αλλα πρακτικο κ ανθεκτικο,που αν εχεις κλουβακια μεμονωμενα θα σου φανει πολυ χρησιμο.Αν σου αρεσει κ θελησεις να το κατασκευασεις πες μου να σου δωσω περεταιρω οδηγιες.Ιδου:

Συνημμένα Αρχεία:

10. vaggos

vaggos PB New Member

Σε ευχαριστω φιλε Πανο...η κατασκεβη σου φαινεται πολυ πρακτικη αλλα και αποτελεσματικη..οποτε εχεις την ευκαιρια ενημερωσε με για την κατασκευη σου...

11. ganotis

ganotis PB New Member

Λυπάμαι πολύ :(

12. skytiger

skytiger PB New Member

Κριμα το καημενο το πουλακι.λυπαμαι πολυ :(

13. ftakis

ftakis PB New Member

κριμα..
    πολυ ασχημη η εικονα που θα αντικρυσες..

14. melagio80

melagio80 PB Member

Είναι δύσκολο να χάνεις το μικρο φιλαράκο σου,λυπάμαι κ εγω!Παρόμοιες επιθέσεις είχαμε κ εμείς.Ηταν ή από κουκουβάγια ή καρακάξα..

15. andrews69

andrews69 PB New Member

τι να σου πω φιλε κουραγιο ολοι γνωριζουμε ποσο ασχημο ειναι αυτο

Μοιραστείτε

Φόρτωση...