Παρουσίαση Πήρα ένα cockatoo για να έχει παρέα ο Πάρης

Συζήτηση με θέμα Πήρα ένα cockatoo για να έχει παρέα ο Πάρης, που ξεκίνησε από Parrotsmile, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 30 Σεπ 2009.

1. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Αρκετά έμεινε μόνος ο Πάρης.Πήρα ένα παπαγάλο για να του κάνει παρέα.Είναι πολύ ήσυχο δεν φωνάζει και τρώει ελάχιστα.Ιδανικός παπαγάλος για όσους έχουν πρόβλημα με το θόρυβο και μένουν σε διαμερίσματα.Δεν χρειάζεται καραντίνα και αμέσως ο υπάρχον παπαγάλος σας θα δεθεί μαζί του.:p

Τον παπαγάλο καθώς και κάποια νέα παιχνίδια τα έστειλε ο Jamie.

Συνημμένα Αρχεία:

2. melagio80

melagio80 PB Member

Αχα!
    Κωνσταντινε να σου ζησει το...κοκατου σου!

3. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Μερικές ακόμα

Συνημμένα Αρχεία:

4. niva2gr

niva2gr PB New Member

Νομίζω οτι το λοφίο του κοκατού σου θέλει χτένισμα! Δεν είναι κατάσταση μαλλιού αυτή!Ο Jamie πάντως έχει κάνει καταπληκτική επιλογή σε παιχνίδια! Πώς τα πάνε με τον Πάρη;

5. kwnstantina

kwnstantina PB New Member

Πολύ ωραίο... Αλλά δεν θα υπάρξει πρόβλημα όταν ο παπαγάλος σου θα δει ότι δεν του ανταποκρίνετε?

6. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

τέλειο! πως αντέδρασε ο Πάρης όταν το πρωτοείδε?

7. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Απλά το αγνόησε κατάλαβε ότι είναι ψεύτικο αμέσως χαχαχαχα

8. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Εμενα παντως μου φαινεται οτι τον κοιταει με μισο ματι στις πρωτες φωτογραφιες που μας εβαλες! :cool::D

9. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Ενα μεγαλο μπραβο και ενα θερμο ευχαριστω στον jamie για τα ομορφα παιχνιδια που εστειλε στον Παρουλη μας! Κωσταντινε χαζεψα με τον παιχνιδοτοπο! Ολα ειναι τέλεια!

10. jamieo

jamieo PB Member

χαχαχαχα! Είναι ένα πολύ έξυπνο πουλί! :D

11. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Kι'εγώ παρατήρησα ότι στην πρώτη σειρά φωτογραφιών, 3η και 4η, το κυττάζει ερευνητικά. Στις υπόλοιπες το αγνοεί πλήρως! Έβγαλε τα συμπεράσματά του! Με τα gouldian περνάνε όμορφα; Καλώς τα δέχθηκες τα παιχνίδια.

12. StaVr0sSs

StaVr0sSs PB New Member

Μου αρεσει παρα πολυ η 3η φωτο απο το 1ο ποστ...
    Ειναι σαν να του λεει <εππ..ποιος εισαι τωρα εσυ και τι θελεις εδω...>
    χαχαχαχα

13. jamieo

jamieo PB Member

Γέλασα δυνατά εκείνη τη φωτογραφία, haha!

14. Victoria

Victoria PB New Member

Τελειες φωτογραφιες και τα παιχνιδια ειναι πολυ ωραια.
    Jamie τα παιχνιδια τα φτιαχνεις εσυ η ειναι ετοιμα?

15. jamieo

jamieo PB Member

Victoria-τα παιχνίδια που προέρχονταν από ένα κατάστημα εδώ στις ΗΠΑ. Ο Κωνσταντίνος ήθελε μερικά πράγματα και θα συμπεριληφθούν κάποια επιπλέον παιχνίδια επίσης. :D

16. Sissy

Sissy PB Senior Member

Τελειος ο κοκατου!Ο Παρουλης προς το παρον τον αγνοει, στο μελλον ομως μαλλον θα τον...:Tongue::ξεπουπουλιασει!Πολυ ωραια τα παιχνιδια Jamie!Να τους χαιρεσαι και τους δυο Κωνσταντινε:Big Grin:

17. mariah

mariah PB Member

Και ελεγα ποτε θα δουμε νεο βιντεακι και φωτογραφιες του Παρουλη!Μας ειχε λειψει!Πριν ανοιξω το ποστ νομισα οτι στ'αληθεια ειχες παρει κοκατου!Ο Παρουλης τα εξερευνει ολα τα παιχνιδακια με μανια!Και μου αρεσε οταν πλησιαζες με την καμερα σε εδιωχνε σαν να ελεγε "ασε με,με ενοχλεις τωρα που παιζω.."χαχα...Ο κοκατου στο φτυσιμο!
    Τελειες οι φωτος και σε ευχαριστουμε πολυ Κων/νε!

18. κουκλοσ ο παρουλησ μασ! κ τα παιχνιδια του ολα τα λεφτα,πολυ παιχνιδι ο νεαροσ

19. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Ευχαριστώ πολύ παιδιά :D

20. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Χμμμ, γιατί κάτι μου λέει ότι ο Πάρης δεν χωνεύει την κάμερα τόσο κοντά του? Μακρυά κι αγαπημένοι!Κωνσταντίνε ο κοκατού καταπληκτικός (μέχρι να αποφασίσει ο Πάρης ότι τον ενοχλεί και να τον τσουρομαδήσει χεχε)! Όσο για τον παιχνιδότοπο, να μην τα ξαναλέμε... ΤΕΛΕΙΟΣ! Ένα μεγάλο μπράβο και στον Jamie!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...