Πάει ο παλιός ο χρόνος

Συζήτηση με θέμα Πάει ο παλιός ο χρόνος, που ξεκίνησε από 19631963, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 6 Φεβ 2008.

1. 19631963

19631963 PB New Member

Το παραμύθι από την vodafone με πολύ γέλιο.
    κάντε ότι σας λέει,βάλτε το σωστό αριθμό και σίγουρα θα γελάσετε!

Πάει ο παλιός ο χρόνος;

2. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Γνωρίζετε ποιος είναι ο ιδιοκτήτης της ιστοσελίδας; Είναι σίγουρα ασφαλές να δώσουμε τον αριθμό του τηλεφώνου μας; Σκεφτείτε τα καλού κακού

3. 19631963

19631963 PB New Member

Ένας τρόπος για προβολή της vodafone είναι με κάποιο χριστουγεννιάτικο δώρο
    το οποίο εγώ δοκίμασα και επειδή μου άρεσε-έβγαζε γέλιο το πρότεινα.
    Αν υπάρχει έστω και μια περίπτωση υποψίας ότι δεν είναι ασφαλές παρακαλώ να το διαγράψετε αμέσως.

4. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Γιάννη το ανέφερα απλώς για να το έχουμε υπόψη μας. Κακά τα ψέματα, γίνονται ένα σωρό πράγματα που δεν περνούν καν από το μυαλό μας ότι μπορεί να συμβούν. Εγώ δεν το δοκίμασα πάντως για λόγους αρχής, όπως δεν δίνω στοιχεία σε ιστοσελίδες που δεν αναφέρεται ο κάτοχος και δεν υπάρχει πιστοποίηση ασφαλούς σύνδεσης https από αναγνωρισμένο φορέα. :)

5. 19631963

19631963 PB New Member

Σταύρο πολύ καλά έκανες και το ανέφερες.Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!
    Στους καιρούς που ζούμε δυστυχώς...
    Το μόνο που με ανησυχεί είναι για το που και πως θα μεγαλώσουν τα παιδιά μου!
    Και πάλι δυστυχώς...
    Εμείς πάντως από τη μεριά μας θα προσπαθήσουμε ότι και να γίνει

6. andrews69

andrews69 PB New Member

πολυ καλο οταν χτυπησε το τηλ παιθανα στην πλακα να'σε καλα

7. dkard

dkard PB New Member

Είναι πρόγραμμα προώθησης της Vodafon. Το είδα πριν τα χριστούγεννα και εγώ, συμμετείχα και δεν έπαθα τίποτα. Νομίζω ότι είναι ασφαλές, αλλά δεν πέρνω και όρκο. Πράγματι έχει πλάκα. Δεν είναι το μοναδικό. Πρίν από αυτό έχουν κυκλοφορήσει και άλλα.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...