ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Συζήτηση με θέμα ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, που ξεκίνησε από paoki72, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 28 Μαρ 2007.

1. paoki72

paoki72 PB New Member

ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
    ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ ΑΠ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΦΙΛΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΟΥ.
    <broken link removed>

2. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Φιλε ΡΑΟΚΙ, πραγματικα μαγευτικη η Χαλκιδικη!Υπεροχα τοπια, καταπληκτικες θαλασσες, χορτασαν τα ματια μου πρασινο κι απεραντο γαλαζιο! Να σημειωθει η φιλοξενια των ανθρωπων, η καθαριοτητα στα σπιτια αλλα και τον περιβαλλοντα χωρο...:), Μπραβο στις προσπαθειες των αρχων να αναδασωσουν τα δαση που καηκαν, αλλα λυπηρο το γεγονος να κανουν τα "στραβα ματια" στα δαση που καηκαν κοντα σε οικιστικες περιοχες και ξαφνικα ως δια μαγειας ....φυτρωσαν σαν μανιταρια ολοκληρες μικρες πολιτειες ακριβως στα καμενα σημεια....βλ.Πολυχρονο...

Πολυ ευχαριστη διαθεση δημιουργουσαν τα χελιδονια και τα σπουργιτια που ερχονταν σχεδον διπλα μας σε καθε παραλια, καθως και οι φωλιες πελαργων που ειδαμε στα καμπαναρια και στις κολονες της ΔΕΗ ανεβαινοντας λιγο ψηλοτερα στην Βορειο Ελλάδα!

Η Χαλκιδικη ειναι ενας προορισμος που αξιζει να επισκεφθει ο καθε ταξιδιωτης.

3. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Γεια σου! ΠΑΟΚΙ....ξεναγε!:103:

4. paoki72

paoki72 PB New Member

ΖΙΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ Η ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΧΑΛΑΣΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΠΡΑΣΙΝΟΥ ΤΟΠΙΟΥ.ΟΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...